Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antanas Zabulis palieka „Omnitel“, naujas kompanijos prezidentas – Danas Strömbergas

„Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis
BFL nuotr. / Buvęs „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 14 dieną, „Omnitel“ prezidentu buvo paskirtas Danas Strömbergas, šiose pareigose keičiantis kompaniją palikusį Antaną Zabulį.

Danas Strömbergas „TeliaSonera“ dirba daugiau kaip 20 metų, kompanijos viduje yra ėjęs daug vadovaujamų pareigų. 2009–2012 metais jis vadovavo „TeliaSonera“ fiksuotojo ryšio padalinio kompanijai Danijoje ir pavertė nuostolingą kompaniją pelninga.

„Lietuvos mobiliojo ryšio rinka išgyvena iššūkių kupiną pereinamąjį laikotarpį. Mes planuojame užsitikrinti rinkos lyderio pozicijas ir padidinti pelningumą. „Omnitel“ įdiegs naują verslo modelį, padidinsiantį duomenų perdavimą ir sumažinsiantį balso paslaugų mažėjimą. Siekdami patenkinti vartotojų poreikius mobiliajam internetui, tęsime tinklo modernizaciją, toliau plėsime 4G LTE tinklo padengimą ir didinsime jo talpą“, – sakė „TeliaSonera“ Baltijos mobiliojo ryšio padalinio vadovas Kennetas Rådne.

Kennetas Rådne pabrėžė didžiulį Antano Zabulio vaidmenį „Omnitel“ augant ir tampant didžiausia Lietuvos mobiliojo ryšio bendrove: „Aš labai gerbiu ir vertinu jo didžiulį indelį į kompaniją ir į verslą. Tačiau atėjo laikas naujai pradžiai.“

„Kartu su kompanija nuėjau ilgą ir pokyčių pilną kelią, nuo J.P.Kazicko ir V.G.Gruodžio įsteigtos pirmosios Lietuvos mobiliojo ryšio bendrovės iki tarptautinės „TeliaSonera“ grupės narės, nuo balso paslaugų iki duomenų perdavimo kompanijos. Šioje kelionėje buvo daug iššūkių, kuriuos įveikėme drauge su komanda. Žmonės, turintys panašias vertybes, yra svarbiausia – noriu nuoširdžiai jiems padėkoti ir palinkėti didelės sėkmės."

Danas Strömbergas gimė Švedijoje 1958 metais, Helsinkio Aalto technologijų universitete yra įgijęs magistro laipsnį.

Pareigas jis pradeda eiti nuo šiandien, o per vasarą su šeima persikels gyventi į Vilnių.

A.Zabulis dar pernai interviu 15min.lt buvo užsiminęs apie akcininkų daromą spaudimą auginti nuolat mažėjančias pajamas ir pelną. „TeliaSonera“ vadovai anksčiau buvo išreiškę susirūpinimą situacija Baltijos šalyse, ypač išskirdami Lietuvą. Kitaip sakant, leido suprasti, kad iš visų grupės įmonių sunkiausiai sekasi „Omnitel“.

Šių metų vasarį pasitraukė ir kitos „TeliaSonera“ grupei priklausančios įmonės – TEO LT – vadovas Arūnas Šikšta.

Omnitel  nuotr./Danas Strombergas
„Omnitel“ nuotr./Danas Strombergas

 

informacija
TELIA LIETUVA, AB
Vadovas: Kęstutis Šliužas Darbuotojų sk.: 2212 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką