Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Danske“ bankas Lietuvoje ketina samdyti 300 naujų darbuotojų

„Danske“ bankas
„Danske“ banko nuotr. / „Danske“ bankas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Danske“ bankas planuoja priimti 300 darbuotojų – naujos darbo vietos banke steigiamos dėl šiais metais į Lietuvą iš Danijos perkeliamos dalies „DB Grupės paslaugų centro“ veiklos.

„Lietuvoje „DB Grupės paslaugų centras“ įkurtas kaip atskiras „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialo padalinys, kuriame iki 2013 metų pabaigos iš viso dirbs 300 bankinių procesų bei mokėjimo administravimo specialistų, taip pat platesnio spektro darbuotojų, turinčių specialių bankinių žinių. Dalis „Danske Bank“ grupės funkcijų į Lietuvą perkelta siekiant išnaudoti platų grupės infrastruktūros pasiskirstymą, tobulinant teikiamas paslaugas ir optimizuojant kaštus.

„Geografinių galimybių išnaudojimas yra tęstinis procesas. Esame ne vienos šalies, o viso Šiaurės ir Baltijos regiono bankas, tad vykdydami tokius pokyčius galime sukurti pridėtinę vertę savo klientams ir šalių, kuriose veikiame, ekonomikoms, taip pat padidinti savo veiklos efektyvumą“, – sako Gintautas Galvanauskas, „Danske“ banko generalinis direktorius.

Pasak G. Galvanausko, kadangi ieškoma įvairios kvalifikacijos specialistų, tai – naujos galimybės Lietuvos darbo rinkai bei jauniems specialistams. „Danske“ banko generalinis direktorius pažymi, jog šiam centrui steigti pasirinkta Lietuva dėl palankios makroekonominės aplinkos – nepaisant besitęsiančių bėdų euro zonoje, Lietuva ir toliau demonstruoja palyginus aukštus ekonomikos augimo tempus.

Šiuo metu „Danske Bank“ Lietuvoje dirba 379 darbuotojai, bankas turi 12 klientų aptarnavimo padalinių didžiuosiuose miestuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką