Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 21d. 15:56

Buvusi Kainų komisijos vadovė Diana Korsakaitė: yra manančių, kad neturėčiau dirbti Lietuvoje

Diana Korsakaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Diana Korsakaitė

Pirmadienį pasibaigus Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK) vadovės Dianos Korsakaitės kadencijai, ši „Žinių radijui“ sakė nemąstanti apie politiką ir konkrečių ateities planų neturinti, išskyrus vieną trumpalaikį – pailsėti.

„Į politiką aš tikrai neisiu. Nors turiu tą saugiklį, kad niekada nesakyk niekada, bet apie politiką aš niekada rimtai negalvojau, nes tai ne mano ir ne man. Apčiuopiamų planų kol kas neturiu, išskyrus tą trumpalaikį planą atsigauti ir atgauti sveikatą, bet galiausiai kažkas susidėlios“, – laidoje „Patogumo kaina“ antradienį sakė D.Korsakaitė

Pasigirdus kalboms, kad, besibaigiant kadencijai, D.Korsakaitė rūpinosi savo tolimesne karjera, ji atrėmė šias kalbas teigdama, kad tokiu atveju ji būtų priėmusi mažiau sprendimų:

„Jeigu aš būčiau rūpinusis savo karjera ir savo asmenine tolimesne darbine trajektorija, tai, žinoma, aš nebūčiau padariusi tiek sprendimų, kiek jų padariau, todėl, kad rinkoje dabar yra susiformavusi atitinkama nuomonė ir atitinkami motyvai, kodėl šitas žmogus neturėtų dirbti Lietuvoje, bet aš manau, kad savo pareigas reikia atlikti iki galo. Aš tai deklaravau ir aš tai atlikau“, – sakė D.Korsakaitė.

D.Korsakaitė VKEKK vadovavo penkerius metus. Naujoji komisijos vadovė – Inga Žilienė.

Visą laidos „Patogumo kaina“ įrašą klausykite čia.

 

Žinių radijas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką