Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ESO valdyboje naujas narys – Ignas Pranskevičius

Ignas Pranskevičius
ESO nuotr. / Ignas Pranskevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Valstybės valdomai energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausančios elektros ir dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos nariu bei Paslaugų tarnybos direktoriumi paskirtas Ignas Pranskevičius.

Tokį sprendimą sausio 20 dieną, penktadienį, priėmė ESO Stebėtojų taryba.

I.Pranskevičius iki šiol vadovavo Paslaugų vystymo departamentui, atsakingam už naujų paslaugų vystymą, naujų vartotojų prijungimo proceso optimizavimą, klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimą ir pardavimų veiklą. Atranka į ESO valdybos nario pareigas ir Paslaugų tarnybos direktoriaus poziciją buvo paskelbta po to, kai tarnybai vadovavusi Dalia Andrulionienė nuo 2016 metų lapkričio 26 dienos paskirta ESO generaline direktore ir valdybos pirmininke.

„Tai naujas etapas ir didelė atsakomybė. Esu pasiruošęs tęsti darbus, kuriais siekiame didinti klientų pasitenkinimą ESO teikiamomis paslaugomis ir kurti pridėtinę vertę tiek klientams, tiek bendrovei“, – sako I.Pranskevičius.

Vilniaus universiteto Ekonomikos magistro laipsnį turintis ir 2016 metais ISM Vadovų magistrantūros studijas baigęs I.Pranskevičius yra sukaupęs 8 metų patirtį energetikos srityje. Nuo 2014 metų jis dirbo LESTO Projektų valdymo skyriaus vadovu, o nuo 2016 metų sausio 1 dienos, susijungus bendrovėms LESTO ir „Lietuvos dujos“, tapo ESO Paslaugų vystymo departamento direktoriumi.

ESO valdyboje be D.Andrulionienės ir I.Pranskevičiaus šiuo metu dirba Finansų ir administravimo tarnybos direktorius Augustas Dragūnas, Tinklų vystymo tarnybos direktorius Rytis Borkys ir Tinklų eksploatavimo tarnybos direktorius Dalius Svetulevičius.

informacija
ENERGIJOS SKIRSTYMO OPERATORIUS, AB
Vadovas: Dalia Andrulionienė Darbuotojų sk.: 2513
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką