Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 14:41

Jaunimas darbo nori, bet nežino kokio

Dažniausiai ne kas nors kitas, o mes patys griauname savo karjerą
123rf.com nuotr. / Dažniausiai ne kas nors kitas, o mes patys griauname savo karjerą

Jaunimas nori turėti darbą, tačiau patys nežino, kokio darbo jie nori – „Žinių radijuje“ kalbėjo psichologinio, edukacinio projekto „Pasitikėk savimi“ koordinatoriai Rūta Bertašiūtė ir Martinas Eimutis.

Šių metų sausį startavęs projektas skirtas niekur nedirbantiems, nesimokantiems, jokioje veikloje nedalyvaujantiems ir socialinių įgūdžių stokojantiems 16–25 metų jaunuoliams.

„Jis skirtas jaunimui, kuris ieško ne tik įsidarbinimo galimybių, bet ir tam, kuris gana pasyviai gyvena, nedalyvauja bendruomenės gyvenime“, – sakė M.Eimutis.

Aišku, kad yra noras susirasti darbą, bet reikia pagalvoti plačiau, kad tas darbas būtų mėgstamas, – kalbėjo R.Bertašiūtė.

„Tokie projektai ne tik suteikia pasitikėjimo savimi, bet ir suteikia informaciją, kur tas jaunuolis gali save realizuoti“, – pridūrė R.Bertašiūtė.

Pasak jos, šis projektas jaunimui puikus šansas, padėtas ant lėkštutės, save išbandyti ir atrasti. Nors jis skirtas tik 16-25 metų amžiaus jaunuoliams, R.Bertašiūtė paprieštaravo, jog įkrėsti pasitikėjimo toks amžius yra per vėlyvas. Priešingai moteris teigė, jog tai tinkamas laikas pradėti darbus.

M.Eimutis, jog 3-6 mėnesiai, praleisti projekte yra ir daug ir mažai, tačiau  tai optimalus laikas tam jaunam žmogui susimąstyti.

„Tai nėra panacėja, kad tu atėjęs į susitikimus rasi darbą, bet tai yra postūmis pakreipti save tam tikra linkme“, – sakė M.Eimutis.

Tuo metu R.Bertašiūtė tikino, jog projekte dalyvaujantys jaunuoliai nori susirasti darbą, tačiau ne visi yra pasirengę darbo rinkai.

„Aišku, kad yra noras susirasti darbą, bet reikia pagalvoti plačiau, kad tas darbas būtų mėgstamas“, – kalbėjo R.Bertašiūtė.
Žinių radijas
Temos: 2 Bedarbis Nedarbas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką