Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 5d. 17:13

Keičiasi startuolio „PriceOn“ vadovas

„PriceOn“ direktorius Jurijus Laneckij
„PriceOn“ nuotr. / „PriceOn“ direktorius Jurijus Laneckij traukiasi iš pareigų.

Nuo pirmadienio startuolio „PriceOn“ direktoriumi paskirtas iki šiol komercijos vadovo pareigas ėjęs Tomas Gudžiauskas. Jis šiose pareigose pakeis Jurijų Laneckij, vieną iš startuolio įkūrėjų, kuris tęs darbą įmonės valdyboje.

Įvertinę veiklos rodiklius matome, kad įmonė subrendo plėtrai užsienyje.

Arūnas Vizickas, „PriceOn“ valdybos pirmininkas, komentuodamas vadovo pasikeitimą, teigia, kad J.Laneckij yra įmonės akcininkas ir dirbdamas įmonės valdyboje visą savo dėmesį galės skirti strateginių įmonės tikslų įgyvendinimui. „Per trumpą laiką Jurijus su komanda sukūrė sistemą, kuri tapo lydere Lietuvos rinkoje ir gali savarankiškai funkcionuoti. Įvertinę veiklos rodiklius matome, kad įmonė subrendo plėtrai užsienyje. Todėl įmonės administravimą palikdami naujam vadovui, siekiame Jurijaus patirtį ir kompetencijas pilnai išnaudoti stiprinant komandą, atsakingą už įmonės strategijos vystymą ir plėtros galimybių realizaciją įvairiose rinkose“, – kalbėjo A. Vizickas.  

Plataus vartojimo prekių ir kainų palyginimo portalas „PriceOn.lt“ veiklą pradėjo 2012 m. Lietuvos vartotojai prekių kainas ir akcijas gali lyginti interneto svetainėje arba mobiliąja programėle, prieinama „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas naudojančiuose išmaniuosiuose įrenginiuose.

Pasak pirmadienį pareigas pradėsiančio eiti T.Gudžiausko, „PriceOn“ veiklos prioritetai nesikeis. „Mūsų pagrindinis tikslas ir toliau išliks pasiūlyti vartotojams jų poreikius atitinkančią kainų palyginimo sistemą, kurios funkcijos ir paslaugos bus nuolat tobulinamos. Taip pat šiandien jau turime sukūrę ir didžiąją dalį funkcijų, skirtų partneriams: galime pateikti išsamią produktų informaciją, nuorodas, įvairiais kanalais komunikuoti partnerių akcijas, pasiūlyti kainų analizės įrankius. Dėl to didelį dėmesį skirsime bendradarbiavimui su prekybos tinklais ir kitais partneriais“, – kalbėjo T. Gudžiauskas.

Į „PriceOn“ yra investavęs holdingas „LTk Capital“, kurio investicijų portfelyje taip pat yra maitinimo tinklas „Čili“ bei didžiausia Baltijos regione internetinė parduotuvė Pigu.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką