TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristijonas Kaikaris išrinktas asociacijos „INFOBALT“ prezidentu

„Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Kristijonas Kaikaris.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Kristijonas Kaikaris.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) asociacijos „INFOBALT“ pirmajame valdybos posėdyje naujuoju prezidentu buvo išrinktas „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Kristijonas Kaikaris. Jis pakeitė prieš tai prezidento pareigas ėjusį Vytautą Vitkauską, IT bendrovės „Inta“ vadovą.

Ankščiau dirbęs tarptautinių korporacijų IBM ir „Oracle“ atstovybėse Lietuvoje, 2012 metais Kristijonas Kaikaris tapo „Microsoft Lietuva“ generaliniu direktoriumi.

„Per 13 patirties metų IRT sektoriuje įgijau patirties ir tikėjimo, kad Lietuvos IRT sektoriaus organizacijos gali ne tik konkuruoti vietos ar užsienio šalių rinkose, tačiau taip pat sėkmingai bendradarbiauti siekdamos bendrų tikslų mokslo ir inovacijų, žmogiškųjų išteklių, informacinės visuomenės plėtroje, taip pat eksporto vystyme. Tikiu, kad naujoji „INFOBALT“ valdyba bei profesionali administracija ir, svarbiausia, aktyvūs asociacijos nariai dirbdami kartu vienoje komandoje gali įgyvendinti „INFOBALT“ misiją vienijant Lietuvos IRT organizacijas, vystant sumanią visuomenę ir atveriant naujas galimybes“ – teigia Kristijonas Kaikaris.

IT rinkoje naujasis „INFOBALT“ prezidentas dirba nuo 2001 metų, informacinių technologijų žinias tobulinęs pasaulinių IT kompanijų organizuotuose lyderystės ir pardavimų mokymuose. Visuomenėje Kristijonas Kaikaris taip pat jau daug metų žinomas kaip „Formulė 1“ varžybų komentatorius.

Asociacija „INFOBALT“ jau dvidešimt metų nuosekliai kuria geriausias sąlygas informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus augimui ir informacinės visuomenės plėtrai Lietuvoje bei pasaulyje. „Tik turėdami stiprias IRT įmones ir kompetetingus specialistus, kurie kuria pridėtinę vertę, būsime naudingi Lietuvos žmonėms bei viešajam sektoriui. Asociacijos „INFOBALT“ nariai visi kartu siekia, kad Lietuva taptų geriausia pasaulyje kokybiškų elektroninių paslaugų kūrėja“ – pabrėžia „INFOBALT“ vykdantysis direktorius Edmundas Žvirblis.

2014 – 2016 metų laikotarpyje „INFOBALT“ padės moksleiviams ir jaunimui įgyti IRT žinių bei skatins jaunimą kuo daugiau domėtis IRT specialybėmis. Didelis dėmesys taip pat bus skiriamas įvairių elektroninių paslaugų (pvz. elektroninio parašo, elektroninių sąskaitų, elektroninių dokumentų) Lietuvoje vartotojų rato didinimui ir šalies kibernetinio saugumo būklės stiprinimui. Asociacija „INFOBALT“ ir jos nariai sieks sukurti IT paslaugų eksporto strategiją ir dalyvaus tarptautinio bendradarbiavimo programose, parodose ir misijose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką