Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 20d. 10:37

Kūrybiškumo vingiai ir atradimai su Sakalu Uždaviniu ir dr. Mantu Tvarijonavičiumi LOGIN konferencijoje

Sakalas Uždavinys ir Mantas Tvarijonavičius
„Good People“ nuotr. / Sakalas Uždavinys ir Mantas Tvarijonavičius

Gerai žinomas teatro ir kino aktorius bei režisierius Sakalas Uždavinys ir organizacijų psichologas dr. Mantas Tvarijonavičius džiaugiasi galėdami dalintis savo patirtimi bei žiniomis su įmonių vadovais, darbuotojais ir visais, kurie siekia kūrybiškesnių, kokybiškesnių ir efektyvesnių rezultatų karjeroje. Šiemet virtualioje LOGIN 2021 scenoje jie pasidalins įžvalgomis ir su konferencijos žiūrovais.

Dirbdami mokymų kompanijoje „GoodPeople.lt“ S.Uždavinys ir M.Tvarijonavičius savo mokymų dalyviams padeda augti per kūrybiškumo galių išlaisvinimą ir gerąsias organizacijų valdymo patirtis. Šiame duete, S. Uždavinys atsakingas už kūrybinę dalį. Klausytojams jis pateikia žinias, remdamasis sukaupta aktorystės, režisūros, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos pedagogo patirtimi. S.Uždavinys per savo karjerą yra vaidinęs garsiausiuose ir populiariausiuose Lietuvos filmuose, teatro scenose bei serialuose, taip pat pats režisavęs spektaklius tiek gimtinėje, tiek Kanadoje. Jo paskaitų klausosi ne tik Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai, bet ir visi, kurie ieško kitokių, naujų, bet išbandytų požiūrių į kūrybiškumą karjeroje ar kitose veiklose.

Tuo tarpu M.Tvarijonavičius pranešimuose remiasi sukaupta ilgamete konsultavimo ir praktine vadovavimo patirtimi. Jis yra ne tik sertifikuotas organizacijų psichologas, bet jau beveik du dešimtmečius konsultuoja įmones vadovavimo kokybės klausimais.

Sakalas ir Mantas tiki, jog kūrybiškumas yra sprendimų seka ir kartais geri sprendimai turi formuotis iš labai logiškų sekų, o ne mistiškų įkvėpimų.

Išgirskite apie kūrybiškumą iš dviejų skirtingų sričių profesionalų Sakalo Uždavinio ir Manto Tvarijonavičiaus LOGIN 2021 konferencijoje, kuri šiemet vyks virtualioje erdvėje, tačiau vyks net 5 dienas ir sukurs daugiau kaip 55 valandas įdomaus ir įtraukiančio turinio. Organizatoriai skaičiuoja, kad bus daugiau kaip 150 pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

LOGIN festivalyje visos temos yra įkvėptos technologijų proveržio, inovacijų vystymo ir nuolatinio progreso įvairiose gyvenimo srityse. LOGIN pranešėjai kalbės labiausiai visuomenėje šiuo metu eskaluojamomis temomis, tokiomis kaip vakcinų kūrimas, digitalizacijos paveikta psichinė sveikata, tvarumas, rinkodaros ir prekių ženklų kūrimo inovacijos, šiuolaikinis menas ir kultūra, dirbtinio intelekto sukuriamos galimybės, mokslo inovacijos, vis augantis kibernetinis pavojus ir kitos aktualios temos apie tai kaip pasaulis gyvens rytoj.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką