TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

​Lidija Lubienė paskyrė LVK prezidentą Valdą Sutkų į „Achemos grupės“ valdybą

Valdas Sutkus
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Valdas Sutkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Siekdama sustiprinti UAB koncerno „Achemos grupė“ valdybą, pagrindinė koncerno akcininkė Lidija Lubienė inicijavo valdybos sudėties pakeitimą. Buvusio valdybos nario Harri Kermineno pareigas nuo šiandien perima ir darbą koncerno „Achemos grupė“ valdyboje pradeda Valdas Sutkus, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.

„Svarbiausias mano, pagrindinės akcininkės, prioritetas – užtikrinti sėkmingą ir stabilią nacionalinio kapitalo koncerno „Achemos grupė“ veiklą. Esu įsitikinusi, jog siekiant šio tikslo būtina stiprinti koncerno valdybą ir plėsti jos kompetenciją“, ‒ pažymėjo L.Lubienė.

Pasak jos, atsinaujinusi „Achemos grupės“ valdyba artimiausiu laikotarpiu turėtų susitelkti į tris svarbiausius uždavinius: pagerinti koncerno veiklos rezultatus, užtikrinti glaudesnį bendravimą tarp valdybos ir „Achemos grupės“ akcininkų bei paskirti kompetentingą, patyrusį, akcininkų pasitikėjimą turintį nuolatinį koncerno generalinį direktorių, kuris sugebės sėkmingai vykdyti „Achemos grupės“ strategiją.

Neabejoju, jog naujasis valdybos narys Valdas Sutkus, turintis didelę verslo valdymo ir interesų atstovavimo patirtį, ne tik gerokai sustiprins koncerną, bet ir užtikrins būtinų teigiamų pokyčių įgyvendinimą, ‒ sakė L.Lubienė.

„Neabejoju, jog naujasis valdybos narys Valdas Sutkus, turintis didelę verslo valdymo ir interesų atstovavimo patirtį, ne tik gerokai sustiprins koncerną, bet ir užtikrins būtinų teigiamų pokyčių įgyvendinimą“, ‒ teigė didžiausia „Achemos grupės“ akcininkė.

„Vertinu man suteiktą pasitikėjimą ir galimybę prisidėti prie vienos didžiausių nacionalinio kapitalo bendrovių valdymo. Esu pasirengęs bendradarbiauti su kitais „Achemos grupės“ valdybos nariais ir akcininkais bei dėsiu visas pastangas, kad koncernas sėkmingai įgyvendintų akcininkų keliamus tikslus“, ‒ teigė koncerno valdybos narys V. Sutkus.

Pagrindinė koncerno akcininkė Lidija Lubienė kartu su dukra Viktorija Lubyte valdo daugiau kaip 52 proc. „Achemos grupės“ akcijų. 

Koncerno valdybos nariu paskirtas Valdas Sutkus nuo 2010 m. eina Lietuvos verslo konfederacijos prezidento pareigas. V. Sutkus yra sukaupęs didelę patirtį vadovaudamas Lietuvos prekybos įmonių asociacijai, dirbdamas Lietuvos pramonininkų konfederacijoje, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose bei bendrovėse „Achemos grupė“ ir „Fima“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką