TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lietuvos žinių“ generaliniu direktoriumi paskirtas Virginijus Šmigelskas

Virginijus Šmigelskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Virginijus Šmigelskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo lapkričio 23 d. bendrovės „Lietuvos žinios“ generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Virginijus Šmigelskas, prieš tai vadovavęs Lietuvos Aplinkos apsaugos investicijų fondui, Regionų ir demokratijos plėtros institutui bei eilei kitų valstybinio ir visuomeninio sektoriaus įmonių. Apie tai rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Virginijus Šmigelskas yra sukaupęs didelę vadovavimo patirtį, apimančią vadybą, politiką, švietimą, kultūrą ir socialinę sritis. „Lietuvos žinios“ turi ambicingus planus, todėl tikimės, kad plačią ir įvairialypę patirtį turintis vadovas suteiks naują impulsą bendrovės veiklai, įgyvendins naujus dienraščio ir portalo plėtros projektus bei padės pasiekti įmonei keliamus tikslus“, – sakė „Lietuvos žinios“ valdybos pirmininkas Gintaras Balčiūnas.

„Dėkoju valdybai už man patikėtą seniausio šalies dienraščio „Lietuvos žinios“ bei visos bendrovės vairą. Tikiu, kad mano vadovavimo patirtis, žinios, idėjos ir vadybiniai sprendimai sutelks kolektyvą naujiems iššūkiams įveikti“, – sakė paskirtasis UAB „Lietuvos žinios“ generalinis direktorius Virginijus Šmigelskas.

56 metų Virginijus Šmigelskas yra įgijęs komunikacijos bei teisės mokslų magistro kvalifikacinius laipsnius, vadovavo Lietuvos Aplinkos apsaugos investicijų fondui prie Aplinkos ministerijos, Regionų ir demokratijos plėtros institutui, buvo Vilniaus miesto Tarybos narys, 1996-2000 metų kadencijos Lietuvos Respublikos Seimo narys, ėjo kitas atsakingas verslo organizacijų ir visuomenines pareigas.

Šių metų pradžioje 15min rašė, kad V.Šmigelsko iš jo ankstesnės darbovietės – Aplinkos apsaugos investicijų fondo, kuriam jis vadovavo nuo 2015 m., negalėjo iškrapštyti net keli ministrai. Jį atleisti norėjo dar Kęstutis Trečiokas, nepasitikėjimą reiškė ir naujasis aplinkos ministras Kęstutis Navickas, tačiau visas nuobaudas V.Šmigelskas skundė teismams. Anot jo, visi priekaištai buvo tik bandymas ieškoti priekabių ir su juo susidoroti.

UAB „Lietuvos žinios“ leidžia seniausią nacionalinį dienraštį „Lietuvos žinios“, regioninį Jonavos laikraštį „Naujienos“ ir administruoja interneto portalus „Lzinios.lt“ bei „Jonavosnaujienos.lt“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką