Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 29d. 14:33

„Luminor“ komunikacijai vadovauja Indrė Baltrušaitienė

Indrė Baltrušaitienė
„Publicum“ nuotr. / Indrė Baltrušaitienė

Pirmadienį „Luminor“ banko Lietuvoje komunikacijos vadove dirbti pradėjo Indrė Baltrušaitienė, prieš tai vadovavusi prekybos tinklo „Iki“ komunikacijai.

„Jungiuosi prie dinamiškos ir svarbius kokybinius pokyčius išgyvenančios organizacijos, kurios komandai pavyko sklandžiai sujungti du rinkos senbuvius ir sukurti naujovišką ir pažangų Baltijos šalių banką. Mano siekis – tęsti jau pradėtus darbus, daugiau dėmesio skiriant darbdavio įvaizdžio stiprinimui ir klientų pasitikėjimo didinimui. Tikiu, kad padėsiu „Luminor“ savo patirtimi ir žiniomis siekti jau užsibrėžtų tikslų ir įgyvendinti naujus uždavinius“, – sako I.Baltrušaitienė.

Ji taip pat ketverius metus ėjo strateginės komunikacijos vadovės pareigas Lietuvos oro uostuose. Už puikius rinkodaros pasiekimus oro uosto komunikacijoje I.Baltrušaitienė yra gavusi apdovanojimą.

Nuo 2012-ųjų dvejus su puse metų I.Baltrušaitienė dirbo komunikacijos agentūroje „INK agency“ vyresniąja projektų vadove, 2008–2012 metais ėjo komunikacijos ir rinkodaros projektų vadovės pareigas banke „Finasta“.

I.Baltrušaitienė yra baigusi Lietuvių filologijos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus universitete.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

02:40
06:21
02:48:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką