Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 vasario 5d. 14:11

Migracijos departamento direktoriaus pareigas užims Vygantas Ivanauskas

Migracijos departamento logotipas
VRM.lt nuotr. / Migracijos departamento logotipas
ketvirtadienį Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) įvyko konkursas į Migracijos departamento prie VRM direktoriaus pareigas. Jį laimėjo Vygantas Ivanauskas.

„Naujojo vadovo laukia daug svarbių darbų. Būtina veiksmingai užkardyti nelegalios migracijos srautus, tobulinti migracijos procesų valdymą, ypač kalbant apie leidimų laikinai gyventi Lietuvoje išdavimą, prieglobsčio suteikimo procedūras“, – sako vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

Jo žodžiais, Migracijos departamentas turi aktyviau bendradarbiauti su policija bei Valstybės sienos apsaugos tarnyba. Būtina optimizuoti bendrus veiksmus, išvengti funkcijų dubliavimo. S.Skvernelis taip pat pabrėžia, jog viena iš svarbiausių užduočių vadovui – užtikrinti departamento veiklos skaidrumą.

Norą dalyvauti konkurse buvo pareiškę 9 kandidatai. Keturi atmesti dėl to, kad neatitiko kvalifikacinių reikalavimų. Iš likusiųjų penkių vienas neišlaikė privalomo valstybės tarnybos testo. Į paskutinį konkurso etapą atvyko du kandidatai. Konkurso laimėtojas V. Ivanauskas surinko 9,6 balo iš 10 galimų. Iki šiol jis dirba teisėsaugos atašė Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje.

Kandidatams buvo keliami reikalavimai turėti ne mažesnę kaip 5 metų vadovaujamo darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 5 metų darbo patirtį formuojant ar įgyvendinant valstybės politiką, būti gerai susipažinus su teisės aktais, reglamentuojančiais migracijos procesus, valstybės tarnybą, darbo teisinius santykius, viešąjį administravimą bei strateginį planavimą, gebėti juos taikyti.

Migracijos departamento prie VRM vadovas į pareigas priimamas 4 metų kadencijai ir yra tiesiogiai pavaldus vidaus reikalų ministrui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką