Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 19d. 16:46

Migracijos departamento vadovė laimėjo mūšį prieš ministrą

Eimutis Misiūnas ir Evelina Gudzinskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Eimutis Misiūnas ir Evelina Gudzinskaitė

Kritikos dėl nesusitvarkymo darbe sulaukusi Migracijos departamento vadovė Evelina Gudzinskaitė trečiadienį pasiekė pirmąją pergalę teisme prieš Vidaus reikalų ministrą Eimutį Misiūną.

Ministras po 15min paviešintų istorijų apie piliečius iš trečiųjų šalių, kurie susiduria su sunkumais gaunant leidimus dirbti, jai kovo 21 d. panaikino kvalifikacinę klasę. Tai reiškė, kad departamento vadovės atlyginimas mažėja 15 proc.

Tačiau teismas nutarė, kad veikla vertinta netinkamai.

„Teismas patvirtino, kad mano veiklos vertinimas buvo neobjektyvus. Departamentas 2017 metais vėlavo priimti sprendimus, tačiau tai lėmė objektyvūs veiksniai – didėjantys migrantų srautai, o ne mano kvalifikacija“, – 15min sakė E.Gudzinskaitė.

Migracijos departamento vadovės E.Gudzinskaitės veikla buvo vertinta netinkamai, nusprendė teismas.

Vilniaus apygardos administracinis teismas trečiadienį tenkino E.Gudzinskaitės skundą ir panaikino kaip nepagrįstą ir neteisėtą vidaus reikalų ministro kovo 21 dieną priimtą įsakymą.

„Mano veikla įvertinta neigiamai visiškai nepagrįstai, vadovaujantis subjektyvia ir niekuo nepagrįsta ministro nuomone“, – E.Gudzinskaitė 15min komentavo teismo sprendimą.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Evelina Gudzinskaitė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Evelina Gudzinskaitė

Pasak jos, teismo sprendimas rodo, kad vertinimas atliktas pažeidžiant procedūras, o prie Vyriausybės suformuota vertinimo komisija, kurios darbas buvo įvertinti, ar ministro vertinimas pagrįstas, savo darbo neatliko, nes tik formaliai patvirtino ministro sprendimą.

E.Gudzinskaitė nesutiko su nuobauda ir ją apskundė teismui. Darbuotojų, prašančių leidimo dirbti ir gyventi Lietuvoje, srautai auga dideliais tempais, tad Migracijos departamento vadovė skundėsi, kad darbuotojai nepajėgia susidoroti su tokiais srautais. 15min rašė apie gatvėje, šalia Migracijos departamento, šąlančius imigrantus ir užsienio šalių studentus.

Ministro E.Misiūno atstovas Karolis Vaitkevičius 15min sakė, kad sprendimas bus skundžiamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką