Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vytas Zabilius nebevadovaus „Ober-Haus“

Vytas Zabilius
BFL nuotr. / Vytas Zabilius
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo liepos 1 dienos nekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Ober-Haus“ vadovu paskirtas Remigijus Pleteras, generalinio direktoriaus pareigose pakeisiantis Vytą Zabilių. 15 metų kompanijai vadovavęs V. Zabilius trauktis iš įmonės vadovo posto nusprendė pats. Tiesa, jis išlieka „Ober-Haus“ valdybos pirmininku bendrovės valdymo struktūroje.

„Ateina momentas, kada labai aiškiai suvoki, kad tavo misija čia atlikta. Žmogus negali nustoti tobulėjęs ir kaip asmenybė, ir kaip specialistas. Reikia žengti tolyn, priimti naujus iššūkius, praturtinti savo patirčių kraitį naujais išbandymais. Todėl pagrindinius akcentus dėlioju nuosavo verslo kryptimi, kuri driekiasi naujų investicinių nekilnojamojo turto projektų įgyvendinimų ir jų plėtros linkme“, – kalba V. Zabilius, „Ober-Haus“ bendrovei vadovavęs nuo pat jos įkūrimo 1998 metais.

 15 metų kompanijai vadovavęs V.  Zabilius  trauktis iš įmonės vadovo posto nusprendė pats. Tiesa, jis išlieka „Ober-Haus“ valdybos pirmininku bendrovės valdymo struktūroje. 

Naujai paskirtas vadovas Remigijus Pleteras „Ober-Haus“ įmonėje karjerą pradėjo prieš 9 metus. 2005-2009 metais NT specialistas vadovavo Būsto departamentui bei bendrovės padaliniui Ukrainoje. Nuo 2009 metų buvo paskirtas generalinio direktoriaus pavaduotoju ir įmonės valdybos nariu.

„Įmonės veiklos principai išlaikys tęstinumą – pagrindinis dėmesys ir investicinis srautas nukreiptas į teikiamų paslaugų kokybę ir profesionalumą, į ekspertų, atstovaujančių „Ober-Haus“ vardui, kvalifikacijos kėlimą ir tobulėjimą, motyvacinės sistemos gerinimą. Taip pat bus gryninama ir plečiama atskirų įmonės struktūrinių vienetų bei teikiamų paslaugų sistema“, – mintimis apie artimiausius veiklos planus dalinasi R. Pleteras, naujasis „Ober-Haus“ generalinis direktorius.

Šiuo metu ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vadovų studijose ir mokymuose magistrantūrą studijuojantis R. Pleteras priduria, kad „Ober-Haus“ kaip ėjo taip ir eis ne paprasto paslaugų teikėjo keliu, bet pirmiausia – eksperto, valdančio ir apdorojančio naujausius informacijos srautus, teikiančio pagrįstas išvadas visuomenei ir klientams“.

„Ober-Haus“ Lietuvoje veiklą pradėjo 1998 metais. Šiuo metu įmonė turi 10 biurų, kurių geografija driekiasi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Palangoje ir Druskininkuose. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką