Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskirtas naujas „Investuok Lietuvoje“ valdybos pirmininkas

Mikaelas Ljungbergas
Investuok Lietuvoje nuotr. / M.Ljunbergas
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskirtas naujasis „Investuok Lietuvoje“ valdybos pirmininkas. Juo tapo „Paroc“ finansinių paslaugų centro direktorius Mikaelis Ljungbergas.

M. Ljungbergas Lietuvoje gyvena nuo 1995 metų. Iki 2012 m. jis dirbo finansų direktoriumi gamybiniame „Paroc“ padalinyje, nuo 2012 m.  ‒ Vilniuje įsikūrusio „Paroc“ finansinių paslaugų centro direktoriumi.  Iki šiol jis taip pat buvo „Investuok Lietuvoje“ valdybos narys. Išrinktas valdybos pirmininku M.Ljunbergas vadovaus valdybos posėdžiams bei bus atsakingas už jų sušaukimą bent kartą per ketvirtį.

„Investuok Lietuvoje“  valdyba – kolegialus valdymo organas, teikiantis siūlymus dėl agentūros veiklos, investicijų pritraukimo strategijos, veiklos planų ir rezultatų. Remiantis „Investuok Lietuvoje“ įstatais, valdybos nariai skiriami ketverių metų kadencijai arba iki naujo įstaigos dalininko priėmimo. Valdybos pirmininkas renkamas valdybos narių balsavimu.

„Daugybė investuotojų yra akcentavę savo teigiamą patirtį dirbant su „Investuok Lietuvoje“. „Paroc“ – taip pat vienas iš jų. Savo veiklą Lietuvoje pradėjome 1993 m., 1996 m. įsteigėme gamybinį padalinį, tačiau nusprendę čia kurti ir Finansinių paslaugų centrą daug bendradarbiavome su „Investuok Lietuvoje“ atstovais ir turėjome progą įsitikinti komandos profesionalumu. Todėl vertinu man parodytą pasitikėjimą ir tikiuosi savo siūlymais prisidėti prie to, kad Lietuva taptų vis patrauklesne investuotojams bei  produktyviai dirbti su kitais valdybos nariais“, ‒ teigia M. Ljungbergas.

Valdybą sudaro dešimt narių – du Ūkio minsterijos atstovai, vienas Užsienio reikalų ministerijos atstovas bei septyni Agentūros dalininkų pasiūlyti nariai. Šiuo metu didžioji dalis jų – užsienio investuotojai: įmonių „Citco Vilnius“, „SEB“, „DnB NORD“, „Western Union Processing Lithuania“ ir „Baltik vairas“ atstovai. Už darbą valdyboje jos nariams nėra atlyginama.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką