Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 31d. 11:22 , Atnaujinta: 2019 spalio 31d. 12:17

Prie VŠT valdybos prisijungęs R.Masiulis: šilumos ūkis yra mano „arkliukas“

Rokas Masiulis
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Rokas Masiulis

Buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis tapo vienu iš Vilniaus šilumos tinklų (VŠT) valdybos narių. Apie tai feisbuke pranešė Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

„Jei patyrę, skaidrūs ir reiklūs profesionalai yra nereikalingi Seimo valdančiajai koalicijai ir jos Vyriausybei, mažiausiai ką galime padaryti, tai pakviesti tokius žmones dirbti Vilniaus savivaldybės sistemoje. Buvęs susisiekimo ministras Rokas Masiulis įrodė savo pradėtomis reformomis, aukštų skaidrumo standartų taikymu ir drąsa nepaklusti „zadanijų“ politikai, kad yra aukščiausio lygio profesionalas“, – rašė V.Benkunskas.

Didžiausios Lietuvoje centralizuoto šilumos tiekimo įmonės Vilniaus šilumos tinklai valdyboje pradedantis dirbti buvęs susisiekimo ministras R.Masiulis sako turintis daug darbo su šilumos įmonėmis patirties. Apie tai rašo BNS.

„Iki politinės karjeros kaip finansinis konsultantas ypač daug dirbau su šilumos sektoriumi. Tiek auditavau, tiek konsultavau pagrindines Lietuvos šilumos įmones, taip pat Latvijos, Estijos ir Baltarusijos, ir šiame sektoriuje esu sukaupęs didelę patirtį“, – BNS sakė R.Masiulis.

„Čia yra mano arkliukas ir profesine prasme vienas iš geriausiai suprantamų sektorių“, – pridūrė jis.

Iki darbo valstybės valdomose energetikos įmonėse jis 14 metų dirbo audito įmonėse „Arthur Andersen“ ir „Ernst & Young“.

Anot R.Masiulio, jo klientai buvo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos šilumos tinklai, taip pat Latvijos „Rigas siltums“, Estijos Kohtla-Jarvės šilumos tinklai, Baltarusijos „Belenergo“ ir kitos.

Buvo ministru, nori grįžti į „Klaipėdos naftą“

R.Masiulis buvo susisiekimo ministras Sauliaus Skvernelio Vyriausybėje. Posto neteko vasarą – po to, kai Seime buvo pasirašyta nauja koalicijos sutartis. Anksčiau R.Masiulis buvo energetikos ministras, o iki tol vadovavo „Klaipėdos naftai“.

Netekęs ministro portfelio, rugsėjį R.Masiulis interviu 15min pasakojo, kad sulaukia darbo pasiūlymų tiek iš politikų, tiek iš verslo, tačiau dar svarstė, ką toliau veikti.

BNS spalio pradžioje rašė, kad R.Masiulis siekia grįžti į „Klaipėdos naftą“, buvo patvirtinęs, kad dalyvauja naujo vadovo konkurse.

BNS rašo, kad Vilniaus šilumos tinkluose neseniai pradėjo dirbti buvęs R.Masiulio vadovautos Susisiekimo ministerijos viceministras Paulius Martinkus.

VŠT vadovu šiemet rugpjūtį tapo buvęs valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Gerimantas Bakanas.

Patvirtinus tris naujus valdybos narius, daugiau nei pusę AB „Vilniaus šilumos tinklai“ valdybos sudarys nepriklausomi nariai. Be nepriklausomų narių, valdyboje dirbs du Vilniaus miesto savivaldybės atstovai – administracijos direktoriaus pavaduotojas Adomas Bužinskas ir teisės departamento direktorius Edvardas Varoneckas.

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką