Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 4d. 10:46

„SBA baldų kompanijos“ vadovu paskirtas T.Strumskas

Tomas Strumskas
„SBA baldų kompanijos“ nuotr. / Tomas Strumskas

SBA grupei priklausančios 5 baldų fabrikus valdančios „SBA baldų kompanijos“ valdyba generaliniu direktoriumi patvirtino Tomą Strumską. Pranešime žiniasklaidai rašoma, kad jis šiose pareigose pakeis įmonei laikinai vadovavusį SBA viceprezidentą Egidijų Valentinavičių.

Finansų ir verslo vadybos išsilavinimą turintis T.Strumskas pastaruosius kelerius metus vadovavo bendrovei „Groward Group“, lygiagrečiai buvo ir „Vičiūnų grupės“ valdybos narys. Iki tol šioje grupėje jis ėjo finansų vadovo pareigas.

„SBA baldų kompanijos“ valdomų „Klaipėdos baldų“, „Visagino linijos“, „Germanikos“, „Šilutės baldų“ ir „Mebelain“ (Baltarusija) pardavimai per tris šių metų sudarė 223,2 mln. Eur ir buvo 10 proc. didesni nei pernai tuo pat metu. Beveik 100 proc. produkcijos šios įmonės eksportuoja į maždaug 50 valstybių, o pagrindinis klientas – IKEA.

SBA yra viena didžiausių Lietuvos kapitalo įmonių grupių, veikianti nekilnojamojo turto (NT), tekstilės ir baldų gamybos sektoriuose. Be „SBA baldų kompanijos“ ir jos valdomų fabrikų SBA baldų sektoriui dar priklauso minkštų baldų gamintojas „Kauno baldai“. SBA tekstilės sektorių sudaro „Utenos trikotažas“ kartu su bendrovėmis „Šatrija“ ir „Mrija“. SBA taip pat priklauso NT inovacijų bendrovė „Urban Inventors“, vystanti verslo slėnį „Green Hall“ Vilniuje ir BLC verslo centrą Kaune, taip pat investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, kuri Kaune valdo verslo centrą „Kauno Dokas“, Vilniuje – „135“ ir plėtoja modernių biurų kompleksą „Verde“ Rygoje.

SBA įsteigė bendrovę „SBA Modular“, kuri Lietuvoje planuoja statyti fabriką ir gaminti modulinius daugiaaukščius namus. Taip pat neseniai įsigijo robotikos ir automatikos sprendimus siūlančią bendrovę „Robotex“.

Komentarai
Temos: 1 SBA

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką