Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 22d. 14:20

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas: kaip tvarumas gali padėti verslams pritraukti ir išlaikyti talentus?

Tvarumas
Asociatyvi nuotr. / Tvarumas
Nors stabili darbo vieta ir reguliarus atlyginimas anksčiau buvo laikomi gero darbo sinonimais, tačiau šiandien žmonės ieško ambicingų bendrovių, kuriose jų atliekamas darbas būtų svarbus ir reikšmingas. Tai suvokdamas, verslas turi imtis realių pokyčių, apie kuriuos jau aštuntus metus organizuojamame Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikime nuotoliniu būdu diskutuos Lietuvos bei užsienio šalių ekspertai.

„Šiandienės organizacijos turi suvokti savo tikslą ir jam įsipareigoti. Taip pat sukurti erdvę savo darbuotojams, kurioje jie galėtų jaustis matomi ir išgirsti. Juk visi, įskaitant ir talentus, nori būti dalimi kažko didesnio už juos pačius. Manau, kad COVID-19 pandemija paliko mums daug vertingų pamokų. Jau dabar daugelyje darboviečių kyla iššūkių, susijusių su savikontrole, pasitikėjimu vienas kitu ir lojalumu. O kadangi su tuo susiduria visos įmonės, labai svarbu apie tai kalbėti garsiai“, – sako pagrindinė susirinkimo pranešėja Berta Lende Røed, įrankio, kuris padeda paskatinti tarpusavio bendravimą ir glaudesnių ryšių kūrimą tiek asmeniniame, tiek ir įmonės lygmenyje, pokalbių kortelių dėžutės „Fuelbox“ kūrėja.

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimą pradės Norvegijos ambasadorius Lietuvoje H.E.Ole Terje Horpestad. Danijos darbo aplinkos centro akademikas Jesper Kristiansen nagrinės Šiaurės šalių psichosocialines darbo aplinkos perspektyvas ir jų poveikį darbuotojams. O tvarumo praktikas, susijusias su talentų pritraukimu, pristatys gelžbetonio jungčių ir statybinių kompozitinių konstrukcijų gamintojos „Peikko Lietuva“ vadovas Paulius Bulota.

Organizatorių nuotr./Tvarus verslas
Organizatorių nuotr./Tvarus verslas

Šiandienės organizacijos turi suvokti savo tikslą ir jam įsipareigoti.

Pagrindinė susirinkimo pranešėja B.Lende Røed antrąją Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimo pradės pranešimu apie tai, kokią didelę įtaką versle turi mokėjimas vieniems su kitais kalbėtis.

„Pokalbiai yra labai svarbūs norint išlaisvinti vidinį ir kolektyvinį potencialą bet kurioje organizacijoje. Lyderis, skirdamas erdvės komandos nariams užduoti klausimus, gali išgirsti tai, kas kitu atveju tik liktų žmonių galvose, o įsitraukęs į diskusiją – pasiūlyti tokias darbo sąlygas, kurios didžiuosius talentus motyvuotų judėti į priekį, siekti vis ambicingesnių tikslų bei kartu ir didintų jų lojalumą savo darbo vietai“, – dalinasi B.Lende Røed.

Organizatorių nuotr./Programa
Organizatorių nuotr./Programa

„Rimi Lietuva“ personalo vadovė Vaida Kaikarienė pasidalins sėkmės pavyzdžiais, kokį sinergijos efektą sukuria tvarumas ir talentų valdymo programos. O tvaraus verslo strategijos svarbą apžvelgs „Danske Bank“ Lietuvoje IT Paslaugų darbuotojams vadovas Giedrius Dzekunskas.

Susitikimą apibendrins diskusija „Tvarus verslas, įgalinantis talentą. Talentas, įgalinantis tvarų verslą“, kurią moderuos socialinės atsakomybės ir tvarios veiklos ekspertas Liudas Jurkonis.

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimas vyks lapkričio 24 dieną (trečiadienį) nuo 10 iki 12 val. (Rytų Europos laiku). Jį nuotoliniu būdų galėsite stebėti per „YouTube“ ir „15min.lt“ platformas.

Šiaurės ir Baltijos šalių tvaraus verslo susitikimą 2021 organizuoja Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA) kartu su Norvegijos, Danijos, Švedijos ir Suomijos prekybos rūmais, Šiaurės Ministrų Tarybos biuru Lietuvoje ir Norvegijos ambasada.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Temos: 2 Verslas Karjera

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

14:40
02:11
16:07

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką