Dabar populiaru
Publikuota: 2021 liepos 19d. 12:56

„Studfestas: metas rinktis!” konferencija: kaip pasirinkti profesiją, kad niekad nereikėtų „dirbti“?

„Metas-Rinktis“
„Metas-Rinktis“
„Studfestas“ sugrįžta su nuotoline konferencija „Metas rinktis!“, kurios tikslas – pagelbėti jauniems žmonėms apsispręsti. Vasarą yra išties įtemptas metas kiekvienam abiturientui, nes nors egzaminai ir išlaikyti, rezultatai jau aiškūs, tačiau laukia pats svarbiausias momentas – ką gi galų gale studijuoti. Vieniems šis procesas yra labai lengvas, o kitiems tenka ilgai svarstyti.

„Studfestas“ gimė dar prieš šešerius metus, su paprastu, bet su tikrai svarbiu tikslu – padėti jaunam žmogui apsispręsti, ką gi veikti savo gyvenime. Ne vienus metus vykęs didžiausiose Lietuvos arenose, praėjusiais metais šis projektas tapo „15min“ dalimi, o pandemijai pakeitus visą renginių sektorių, laikinai tapo nuotoline konferencija. Rudenį naujienų portale transliuota konferencija buvo peržiūrėta tūkstančius kartų ir pritraukė žiūrovų iš daugiau nei 270 Lietuvos mokyklų.

„Metas rinktis“ projektas siekia jauniems žmonėms perteikti karjeros aukštumas pasiekiamų žmonių patirtis – kaip jie patys rinkosi studijas, papasakoti, ko galima tikėtis iš vienos ar kitos profesijos. „Studfestas: metas rinktis!” galėsite išgirsti daugybę įdomių dalykų: kiek uždirba geras santechnikas, ką veikia matematikos profesorius, karjeros konsultantas, vadovas ar menininkas. Ši konferencija bus naudinga ne tik abiturientams, bet ir kiekvienam galvojančiam apie savo ateitį“ – sakė „Studfesto” vadovas Vytenis Utaras.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Vytenis Utaras
Luko Balandžio / 15min nuotr./Vytenis Utaras

Net 12 įvairiausių sričių profesionalų iš Vilniaus Universiteto, Vilnius Tech, edukacinės įmonės „KALBA” ir Lietuvos kariuomenės jau rytoj, liepos 20 dieną, 10 valandą „15min“ eteryje! Nepraleiskite progos ne tik palengvinti pasirinkimo kelią, bet ir praplėsti savo akiratį! Na, o rudenį startuos jau ir septintasis „Studfestas“!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką