Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasarą „Maxima“ sukurs apie 1 000 naujų darbo vietų

„Maxima“ parduotuvėje
„Maximos“ nuotr. / „Maxima“ parduotuvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiemet prekybos tinklas „Maxima“ vasaros sezonu ketina įdarbinti apie tūkstantį naujų darbuotojų. Tai penktadaliu daugiau nei tinklas įdarbina įprastu, ne sezono, metu. Papildomos darbo vietos bus pasiūlytos ne tik tinklo parduotuvėse, bet ir prekybos tinklą valdančios bendrovės „Maxima LT“ logistikos, gamybos ir saugos padaliniuose.

Bendrovė kasmet investuoja į naujų darbuotojų parengimą darbui, dėl to priimami ir reikiamos patirties neturintys motyvuoti darbuotojai – studentai, pilnamečiai moksleiviai ar kitose srityse iki šiol dirbę suaugusieji. Prekybos tinklo statistika rodo, kad pasibaigus sezonui beveik trečdalis sezoninių darbuotojų lieka dirbti „Maximoje“ – jiems pasiūlomos nuolatinės darbo vietos.

„Atšilus orams kasmet įdarbiname papildomų darbuotojų. Daugiausia pagalbos prireikia kurortų parduotuvėse. Priimame ir patirties neturinčius darbuotojus, nes visus juos pirmiausia apmokome, kad suteiktumėme darbui reikiamų žinių ir praktikos įvairiose srityse: nuo bendravimo su klientais iki maisto ruošimo. Kai kuriems jauniems žmonėms tai būna pirmoji darbo patirtis ir puiki karjeros pradžia“, – sako bendrovės „Maxima LT“ Personalo departamento direktorius Ernestas Letukas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Prekybos centro „Maxima“ kasininkės pasiruošusios priimti eurus
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Prekybos centro „Maxima“ kasininkės pasiruošusios priimti eurus

Vasaros sezono metu daugiausiai darbuotojų bus ieškoma  poilsiautojų labiausiai pamėgtuose kurortuose Nidoje ir Palangoje. Papildomos pagalbos reikės ir Klaipėdoje, Kretingoje, Druskininkuose, Molėtuose, Ignalinoje, taip pat didžiausiuose šalies miestuose Vilniuje ir Kaune.

Pasak „Maxima LT“ Personalo departamento vadovo, vasaros sezonu padidėjus pirkėjų srautams išauga ne tik kasininkų ar salės darbuotojų poreikis. Reikia pagalbos ir saugos bei sandėlio darbuotojams. Taip pat „Maxima“ maisto gamybos meistrams, kurie apmoko naujus darbuotojus.

Norintiems dirbti pajūry – padeda rasti būstą

Atsižvelgdamas į sezoninių darbuotojų poreikius, prekybos tinklas „Maxima“ lanksčiai žiūri į jų darbo grafiką, o pageidaujantiems vasaros sezonu dirbti pajūryje, suteikia pagalbą susirandant gyvenamąją vietą.

Sezoniniams darbuotojams suteikiamos ir visos tokios pat socialinės garantijos kaip nuolatiniams darbuotojams, nemokamas maitinimas ir galimybė pratęsti darbą įmonėje sezonui pasibaigus.

Bendrovė „Maxima LT“ – didžiausias darbdavys Lietuvoje. 2014 metų duomenimis, čia dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų. Ilgiau nei 10 metų bendrovėje dirba beveik tūkstantis darbuotojų, o ilgiau nei penkerius metus – apie trečdalį visų įmonės darbuotojų. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką