Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 10:09

„Vilniaus baldams” vadovaus Dalius Aleksandravičius

Darbo vieta
Photos.com / Darbo vieta
Vienai didžiausių Lietuvos baldų gamybos bendrovių „Vilniaus baldai“ vadovaus didelėse įmonėse vadovaujamas pareigas užėmęs Dalius Aleksandravičius. Iki šiol įmonei vadovavo Aidas Mackevičius.
„Esame dėkingi A. Mackevičiui už „Vilniaus balduose“ įgyvendintus pokyčius, kurie pakėlė įmonę bei jos komandą į naują kokybinį lygį. Tikimės, kad pradėtus darbus su ne mažesniu užsidegimu tęs ir naujasis vadovas“, – sakė „Vilniaus baldų“ valdybos pirmininkas Vytautas Bučas.

Nuo 2010 metų liepos 1 dienos, kai A. Mackevičius pradėjo vadovauti „Vilniaus baldams“, bendrovė akcininkams išmokėjo 73,8 mln. litų dividendų, o „Vilniaus baldų“ kapitalizacija išaugo daugiau nei 102 mln. litų – nuo 73 mln. iki 175 mln. litų.

„Atėjęs į man visiškai naują sritį sulaukiau labai profesionalaus valdybos požiūrio ir didelio pasitikėjimo, priimant sprendimus. Turėdami tokį stiprų užnugarį, kartu su „Vilniaus baldų“ vadovų komanda ir darbuotojais nuolatos tobulėjome, siekėme kasdien žengti mažą žingsnį į priekį. Manau kartu mes daug pasiekėme – visiems nuoširdžiai už tai dėkoju“, – sakė A. Mackevičius.

Pasak jo, vadovo pareiga – objektyviai vertinti ne tik aplinką, bet ir patį save. „Esu sukaupęs daug patirties, tad ir toliau planuoju aktyvią veiklą, esu atviras naujiems iššūkiams. Taip pat nuoširdžiai tikiu, kad šie pokyčiai bus naudingi įmonei, suteiks jai naują impulsą“ – A. Mackevičius.

„Vilniaus baldų“ valdybos sprendimu 45-erių D. Aleksandravičius pareigas užims nuo 2014 m. sausio 6 dienos, o A. Mackevičius iki 2014 m. sausio 25 d. dirbs bendrovėje patarėju.

“Esu įsitikinęs, kad vienas iš pagrindinių įmonei keliamų tikslų – gamybos proceso efektyvumas ir kokybė. Šių tikslų sėkmę lemia darbuotojai, todėl ketinu orientuotis į gero mikroklimato, saugios aplinkos ir atvirumo kultūros puoselėjimą, ką mano turimomis žiniomis iki šiol sėkmingai darė Aidas ”, – sake D. Aleksandravičius.

Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete inžinieriaus – ekonomisto išsilavinimą įgijęs D. Aleksandravičius nuo 2011 m. balandžio iki 2013 m. pabaigos dirbo “Lesto” Strategijos ir vystymo tarnybos direktoriumi, buvo Technologijų ir inovacijų centro valdybos narys.

Anksčiau jis yra dirbęs gyvybės draudimo įmonės „MetLife Amplico“ vykdančiuoju pardavimo direktoriumi (2010 m. liepa – 2011 m. kovas), “SEB gyvybės draudimo“ valdybos nariu ir Pardavimų valdymo departamento direktoriumi (2008 m. vasaris – 2010 m. gegužė), nuo 1996 m. yra užėmęs įvairias pozicijas SEB banke.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

05:12
30:48
22:16

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką