Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 24d. 16:04

Vilniuje lankysis pardavimo guru ir bestselerių autorius Brianas Tracy

„Siemens“ arena Vilniuje
„Siemens“ arenos nuotr. / „Siemens“ arena Vilniuje

Vilniuje lankysis žmogus, turintis itin didelę įtaką vakarietiškosios visuomenės požiūriui į asmeninius ir verslo pasiekimus. Daugiau kaip 50 bestselerių parašęs Brianas Tracy spalio 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje susitiks su norinčiais išmokti minimaliomis pastangomis pasiekti maksimalių rezultatų.

B. Tracy pavardė žinoma daugeliui sėkmingų lietuvių – jo knygos dešimtmečiais įkvėpė ambicingus verslininkus ir mokė juos teigiamo, aiškaus ir racionalaus mąstymo. Lietuviškai buvo išleistos „100 absoliučių verslo sėkmės dėsnių“, „Įpročiai, verti milijono“, „Maksimalūs pasiekimai“, „Suvalgyk šitą varlę“ ir kiti bestseleriai.

Pats tampa postūmiu

Kodėl kitos šeimos gali mėgautis gyvenimu ir nesirūpinti pinigais?“ – mokykloje klausė savęs B. Tracy

Juose dėstomos tiesos tokios aiškios ir paprastos, kad atrodo akivaizdžios. Nepaisant to, daugybei žmonių reikia postūmio, kad imtų jomis vadovautis – ir juo dažnai tampa pats B. Tracy. Jis konsultavo daugiau kaip tūkstantį kompanijų ir kalbėjo daugiau kaip 5 milijonams žmonių.

„Per seminarą Vilniuje išmokysiu kai kurių geriausių strategijų, idėjų, metodų ir technikų, kurios padeda žmonėms pasiekti daugiau, nei jiems pavyko iki šiol. Dalyviai išmoks išsigryninti, ko nori bet kurioje srityje, ir išsiaiškinti, kaip tuos norus įgyvendinti“, – sakė šiuo metu keliaujantis pranešėjas.

5 Brian Tracy tiesos

„Užrašyti tikslai – tai svajonės su įgyvendinimo terminais“.

„Jei neartėji prie savo tikslų, reiškia, nuo jų tolsti“.

„Nesėkmė – tai sėkmės būtinybė. Jei nori, kad greičiau pasisektų, dvigubai dažniau klysk“.

„Aiški vizija, kuriai turi apibrėžtą planą, suteikia didžiulį pasitikėjimo ir asmeninės jėgos pojūtį“.

„Nesvarbu, iš kur ateini. Svarbu tik tai, kur ruošiesi nueiti“.

Tai – 5 iš daugybės teiginių, kuriais B. Tracy išgarsėjo ir prisidėjo prie to, kaip šiuo metu suvokiame verslą, lyderystę ir žmogaus galimybes.

Jis atstovauja požiūrį, kad žmogaus savastimi tampa tai, apie ką jis nuolat mąsto, ir kad kiekvienas pats lemia savo likimą. Todėl B. Tracy pasisako už teigiamą mąstymą ir itin vertina atsakomybę, o verkšlenimo apie laiko, pinigų ar įgūdžių stoką net nesiklauso. „Asmeninę ir verslo sėkmę lemia mūsų mąstymas bei elgesys. Stebėdamas žmones, kuriems nesiseka, supratau, kad dėl daugelio problemų jie linkę kaltinti kitus. Iš tiesų tai tėra bėgimas nuo atsakomybės – nenorėdami jos prisiimti, žmonės sugalvoja daugybę priežasčių, kodėl kalti ne jie. Išmokite atsakingai įvertinti kiekvieną savo veiksmą ir jau būsite arčiau sėkmės“, – kalbėjo B. Tracy.

Ambicijos – iš skurdžios praeities

B. Tracy savo knygose dėstomų tiesų ėmė ieškoti su 3 broliais augdamas neturtingoje Kanados šeimoje, kaustomoje nuolatinio tėvų nerimo dėl pinigų. „Kodėl kitos šeimos gali mėgautis gyvenimu ir nesirūpinti pinigais?“ – mokykloje klausė savęs B. Tracy, griebdamasis menkai apmokamų darbų gamyklose, fermose ir statybose.

Galimybę surasti atsakymą jis pajuto tapęs pardavėju ir ėmęs gilintis į šią sritį. Domėdamasis ekonomika, istorija, verslu, filosofija ir psichologija, B. Tracy po truputį artėjo prie to, kuo yra dabar – vienu iš 10 geriausių pardavimų ir lyderystės trenerių, kurio turtas šiemet siekia 15 mln. JAV dolerių. Dalindamasis savo patirtimi verslo ekspertas primena, kad sėkmės per vieną dieną nepasieksi – tam reikia ilgo ir nuoseklaus darbo, ryžto bei kantrybės.

Ne kartą „Forbes“ cituotas profesionalus pranešėjas savo seminaruose skatina žmones išsikelti ilgalaikius tikslus ir moko efektyviai valdyti laiką. Jis yra vedęs mokymus 62 šalyse, viešnagė Vilniuje B. Tracy kalendoriuje – šiemetinio pasaulinio turo dalis.

Spalio 15 d. „Siemens“ arenoje B. Tracy verslo, valstybinių įmonių atstovams bei kitiems mokymų svečiams suteiks patarimų, kaip susidaryti efektyvų tikslų siekimo planą, kokias susikaupimo technikas naudoti, kaip sparčiai pagerinti įmonės ar asmeninį produktyvumą. Dalyviai turės galimybę įsijausti į sėkmingų verslininkų vaidmenį ir išmoks jų strategijas taikyti savo gyvenime. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką