Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žilviną Lapinską „City Service“ generalinio direktoriaus pareigose keičia Jonas Janukėnas

Jonas Janukėnas
Jonas Janukėnas
Šaltinis: 15min
0
A A

„City Service“ generalinis direktorius Žilvinas Lapinskas priėmė sprendimą palikti bendrovės vadovo postą bei atsistatydina iš bendrovės valdybos. Sausio mėnesį Ž.Lapinskas pradės eiti vadovo pareigas vienoje tarptautinėje įmonių grupėje.

Bendrovės generaliniu direktoriumi paskirtas Jonas Janukėnas. J.Janukėnas iki šiol Bendrovėje ėjo finansų ir administracijos direktoriaus pareigas ir yra „Mano Būstas LT“ valdybos pirmininkas.

„Dėkojame Ž.Lapinskui už puikų ilgametį darbą kuriant „City Service“ grupę. Tai yra žmogus, stovėjęs prie Bendrovės ištakų ir vadovavęs jos plėtrai vidaus ir užsienio rinkose, todėl jo indėlis Bendrovės istorijoje yra išskirtinis. Linkime jam kuo didžiausios sėkmės tolesnėje karjeroje.  Taip pat džiaugiamės, kad Bendrovės vadovavimas perduodamas J.Janukėnui – puikiam vadovui, jau ilgą laiką dirbančiam  „City Service“ komandoje“, – sakė „City Service“ valdybos pirmininkas Andrius Janukonis.

„Ateinančiais metais būtų suėjęs dešimtmetis, kaip vadovauju Bendrovei. Esu itin giliai susipažinęs su veikla, kuria užsiima „City Service“ grupė. Iš vienos pusės tai yra privalumas, tačiau iš kitos pusės tai tampa ribojančiu veiksniu. Todėl žvelgdamas iš asmeninio ir profesinio tobulėjimo  pozicijų priėmiau sprendimą keisti veiklos kryptį. „City Service“ vairą perduodu į patikimas rankas – kolegai, su kuriuo ne vienerius metus kartu kūrėme tarptautinę įmonių grupę, tvirtai tikiu, kad „City Service“ grupės laukia puiki ateitis“, – sakė Ž.Lapinskas.

 „Labai vertinu ir dėkoju Bendrovės valdybai už man parodytą pasitikėjimą. Perimu vadovavimą intensyviai augančiai kompanijai, kurioje suburtas stiprus ir ambicingas kolektyvas. „City Service“ toliau aktyviai dirbs užsienio ir Lietuvos rinkose aktyviai plėsdama paslaugų spektrą bei įsigydama dominančias įmones. Ateityje taip pat ketiname plačiau žvelgti į mus dominančias rinkas ir įsigijimus – esame pasiekę tokį lygį, kai galime valdyti sudėtingesnes veiklas, nei iki šiol“, – sakė naujai paskirtas „City Service“ generalinis direktorius J.Janukėnas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką