Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 28d. 08:36 , Atnaujinta: 2019 spalio 28d. 10:12

Žurnalistė A.Čeplinskienė tapo Alytaus mero patarėja komunikacijai

Agnė Čeplinskienė
Nuotr. iš Alytaus mero Nerijaus Cesiulio feisbuko / Agnė Čeplinskienė

Pirmadienį Alytaus meras Nerijus Cesiulis feisbuke paskelbė, kad prie jo komandos prisijungė žurnalistė Agnė Čeplinskienė – ji bus jo patarėja komunikacijai. Alytaus miesto savivaldybė papildė, kad A.Čeplinskienė merui patarinės komunikacijos ir viešųjų ryšių klausimais, bus atsakinga už mero įvaizdį viešojoje erdvėje, ryšius su žiniasklaida.

Mero patarėja yra politinio pasitikėjimo valstybės tarnautoja.

„Vertinu mero pasitikėjimą. Nežinau, ko tikėtis, kai pilnai įsivažiuosime į darbus. Bet mano sąlygos buvo paprastos – arba darom atvirai, sąžiningai ir nuoširdžiai, arba nedarom nieko. Meras atsakė, kad skaitau jo mintis. Taigi sutarėme, kad bus daugiau formalaus ir neformalaus bendravimo ir su gyventojais, ir su žiniasklaida. Bus mažiau vietos baimėms ir pykčiui, o daugiau – argumentuotai diskusijai ir geriausiems sprendimams miesto labui“, – feisbuke A.Čeplinskienę cituoja Alytaus miesto savivaldybė.

N.Cesiulis teigė, kad kelis mėnesius kvietė žurnalistę prisijungti prie komandos.

„Kad šiandien bus pirmoji Agnės darbo diena, galų gale rankas sukirtome prieš kelias savaites. O tada mums visiems nutiko gaisras. Įsivaizduokite: man 38 metai, aš išrinktas tarnauti miestui, nesu nei gaisrininkas, nei ekstremalių situacijų ekspertas. O gaisras toks, kokio Lietuva dar nematė. Tą pačią pirmą dieną Agnė man paskambino ir sako: „Nerijau, privalai būti atviras. Jeigu kažkas bus blogai – turi pasakyti. Net jei pats padarysi klaidų – turi pripažinti. Melo kojos trumpos. Patikėk, žmonės tai įvertins“, – feisbuke rašė N.Cesiulis.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Nerijus Cesiulis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Nerijus Cesiulis

Anot Alytaus mero, A.Čeplinskienė septynis metus dirbo TV3 televizijos žinių žurnaliste, gegužę grįžo gyventi į Alytų. Pasak A.Čeplinskienė Vilniaus universitete Komunikacijos fakultete įgijo žurnalistikos bakalauro laipsnį. Be to, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute siekia magistro laipsnio. Alytiškė taip pat yra pirmoji ir iki šiol vienintelė lietuvė, pelniusi tarptautinį Zontos apdovanojimą „Young Woman in Public Affairs“.

Spalio 16 d. Alytuje, padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“ kilo gaisras, kuris galutinai užgesintas praėjusį penktadienį.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką