Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 16d. 14:54

Atidarė siurblių-robotų parduotuvę: kainos prasideda nuo 280 eurų

„iRobot“ parduotuvės atidarymas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / „iRobot“ parduotuvės atidarymas

Prekybos cente „Ozas“ atidaryta pirmoji Lietuvoje specializuota „iRobot“ siurblių-robotų parduotuvė. Prekės ženklą valdančios bendrovės „Mano robotas“ distribucijos Baltijos šalims vadovas Vitolds Birins 15min pasakojo, kad robotų-siurblių kainos svyruoja nuo 280 iki 1100 eurų. Tačiau pašnekovas rekomenduoja nebūtinai rinktis brangiausią robotą, nes jis gali netikti.

„iRobot“ parduotuvėje bus galima įsigyti įvairių kainų bei skirtingų kategorijų robotų – šiuo metu perkamiausi yra siurbliai, tačiau drėgno valymo robotai taip pat sparčiai populiarėja.

V.Birins sakė, kad atidarymo proga visai produkcijai ir jų dalims iki rugpjūčio bus taikoma 10 proc. nuolaida. Anot jo, pigiausi robotai-siurbliai kainuoja 280 eurų, o tie, kurie kainuoja per 1 tūkst. eurų, atlieka viską. Tiesa, jie nebūtinai tiks būtent jums.

„Reikia išsirinkti tinkamiausią ir mokėti tik už tai, kuo tikrai naudositės. Aišku, galima negalvoti ir įsigyti patį brangiausią. Taip, tai geras sprendimas, tačiau mąstant, kad tai investicija ilgam laikui, reikia apskaičiuoti, kiek ji jums kainuos ilguoju periodu. Čia lygiai taip pat, kaip perkant automobilį. Gali įsigyti patį brangiausią, bet juk per tą laiką ir tą pačią sumą išeis dvi mašinos“, – kalbėjo jis.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./„iRobot“ parduotuvės atidarymas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./„iRobot“ parduotuvės atidarymas

„iRobot“ parduotuvę turi Latvijoje, tačiau Lietuvoje tokia – pirmoji. V.Birins teigimu, ji yra kiek didesnė už esančią Rygoje.

Pasak V.Birins, nors pats prekės ženklas Baltijos šalyse veikia 10 metų, produkcija iki šiol būdavo parduodama per partnerius. Tačiau dabar parduotuvę atidaryti nuspręsta dėl augančios pasiūlos ir siekiant padėti susigaudyti asortimente klientui.

„2006 metų klientas buvo pionierius ir tuomet pasirinkimas buvo labai paprastas: modelis A arba B. Jie nedaug vienas nuo kito skyrėsi. O dabar yra daugiau nei 10 skirtingų modelių, todėl reikia vietoje pabandyti, kaip veikia produktas skirtingomis sąlygomis. Jei klientas nori pasižiūrėti, kaip namie veikia, jis gali nemokamai užsisakyti demonstraciją. Tai darome tam, kad žmogus pamatytų, ko jam reikia“, – 15min aiškino V.Birins.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./„iRobot“ parduotuvės atidarymas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./„iRobot“ parduotuvės atidarymas

Atėjus išsirinkti išmanųjį siurblį, V.Birins siūlo pirmiausiai nutarti, kokio norite – plaunančio, siurbiančio ar tiesiog pravalančio grindis. Taip pat būtina pardavėjui atskleisti, kokia buto kvadratūra bei ar turite gyvūnų.

„Jeigu turite gyvūnų, rekomenduojame robotus ne su šluostėmis, o su guminiais ratukais. Jie ne taip apsivelia ir nereikia taip dažnai to roboto valyti. Svarbus ir buto plotas, nes nuo to priklauso, kiek robotas gali išvalyti“, – aiškino įmonės atstovas.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./„iRobot“ parduotuvės atidarymas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./„iRobot“ parduotuvės atidarymas

Tiesa, jis prasitaria, kad pagrindinė klaida, kurią daro tokių įrenginių savininkai, yra ne neteisinga jų priežiūra, o nenaudojimas.

„Pasitaiko, kad įsigyja robotą ir ruošiasi jį kažkam saugoti. Tokius robotus reikia naudoti kiekvieną dieną, o ne kartą per savaitę. Geriau jau leiskite kasdien, jis surinks po mažiau purvo nei vieną kartą ir turės labai intensyviai dirbti“, – komentavo V.Birins.

V.Birins 15min sakė, kad bendrovė planuoja plėtrą didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką