Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Erdvę taupantys sprendimai moderniam vonios kambariui

Erdvę taupantys sprendimai moderniam vonios kambariui
Erdvę taupantys sprendimai moderniam vonios kambariui
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Jaukūs namai neįsivaizduojami be erdvių ir šviesių patalpų bei modernių technologijų pritaikymo buityje. Dažnai namų įrengimui svarbus kiekvienas kvadratinis centimetras – ypač ten, kur patalpos itin mažos: vonios kambarys ar tualetas. Ilgaamžis, modernus ir taupantis vietą sprendimas namams – potinkinių konstrukcijų santechnikos sistema.

Praktiška ir patogu

Įsirengiant vonios ar tualeto kambarius naujuose namuose ar darant jų remontą, patariama apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Paprastai šių patalpų erdvės yra labai nedidelės, o patogumas – vienas esminių reikalavimų. Potinkinių konstrukcijų sistema pritaikyta tiek renovacijai, tiek naujai statybai privačiuose ar viešuose pastatuose. Sistemos privalumai: paprasta, patogi, patikima, patalpos vietą taupanti montavimo technika pakabinamai keraminkai (klozetams, praustuvams, pisuarams, bidė).

Įprasta ir daugeliui žinoma tualeto santechnikos sistema su išoriniu bakeliu užima daug vietos, o ant bakelio susikaupusias bakterijas ir dulkes reikia dažnai valyti. Santechnikos ir šildymo sprendimus teikiančios įmonės UAB „Orestina“ specialistai rekomenduoja Vokietijos gamintojo TECE potinkinių „TECEprofil“ konstrukcijų sistemas.

„TECEprofil“ modulio bakelis gali būti labai siauras, vos 8 cm pločio. Šis bakelis tiesiog įmontuojamas į sieną. „Iš gausaus „TECEprofil“ asortimento, paprasta pasirinkti ir pritaikyti modulį net ir palėpėse ar po palangėmis, nes jo įmontavimui užtenka vos 82 сm aukščio sienos“, – pasakoja Lietuvoje esančio TECE koncerno darbuotojas Linas Simanavičius.

Taip patalpoje sutaupoma vietos, nereikia skirti laiko klozeto bakelio valymui ir priežiūrai, po jais nesikaupia dulkės ir nešvarumai. Vonios ar tualeto kambarius paprasčiau valyti ir dėl pakabinto puodo (praustuvės, klozeto, pisuaro, bidė), nes išvengiama nepatogių su grindimis sujungtų konstrukcijų ir sunkiai prieinamų kampų. „TECEprofil“ modulio bakelis taupo ne tik erdvę, bet ir vandenį. Lengvas ir greitas nuleidžiamo vandens kiekio reguliavimas suteikia galimybę pastatus, kuriuose sumontuoti TECE vandens nuleidimo bakeliai, sertifikuoti BREEAM sertifikatu.

Ieškantiems ilgaamžio sprendimo

Potinkinių konstrukcijų sistemos remontas ir priežiūra nesudėtinga. Jokiu būdu nereikia griauti ar lupti sienos, detalės pakeičiamos per angą, nuėmus vandens nuleidimo mygtuko plokštelę. Be to, sistema patikima, todėl jai suteikiama 10 metų garantija.

„Dažnai klientai klausia, o ką daryti, jeigu kas nors suges? Paprastai santechnikai jiems atsako, kad ši sistema negenda. Iš dalies jie yra teisūs, nes mano darbo praktika rodo, kad dėl sistemos remonto darbų klientai kreipiasi po 5-10 metų. Praėjus tiek laiko, nusidėvėjusią detalę pakeičiame į kitą, pagamintą taikant dar naujesnes technologijas, todėl sistemos tarnavimo laikas dar labiau pratęsiamas. Žinoma, yra visokių gamintojų. Pigesnė prekė dažnai būna nekokybiška, todėl dirbame su patikima vokiška produkcija“, – atskleidžia L. Simanavičius.

Šios sistemos privalumus ir kokybę įvertino IKEA ir „Kauno oro uostas“. „TECEprofil“ potinkinės konstrukcijos plačiai naudojamos viešbučiuose bei poilsio namuose: „Centrum“, „Novotel“, „Comfort“, „Harmony Park“ ir kt.

Pritaiko įvairiems dizainams

Vonios ar tualeto kambario įrengime svarbu ne vien patogumas, bet ir estetinis vaizdas. Potinkinių konstrukcijų sistemos lengvai pritaikomos, bet kuriam šiuo metu populiariam, interjero dizaino stiliui: minimalistiniam, skandinaviškam, retro ar moderniam.

Sensoriniai vandens nuleidimo mygtukai, kurių nereikia liesti – vanduo nuleidžiamas pamojavus ranka arba automatiškai.
Sensoriniai vandens nuleidimo mygtukai, kurių nereikia liesti – vanduo nuleidžiamas pamojavus ranka arba automatiškai.

Vandens nuleidimo bakelis ir vamzdžiai paslepiami sienoje, todėl matomas tik nuleidimo mygtukas ir keramikinė dalis. „Vandens nuleidimo mygtukų asortimentas platus: įvairių spalvų stiklo, metalo ar plastiko paviršiai, o norintiems prabangesnio varianto siūlome žalvarinius ar net paauksuotus mygtukus. Keramikinės konstrukcijos: klozetas, praustuvė, pisuaras ar bidė, lengvai pritaikomos prie bet kurio vonios kambario interjero, nes jų dizainas bei asortimentas atnaujinamas ir plečiamas atsižvelgiant į vyraujančias tendencijas.“, – teigia TECE padalinio Lietuvoje darbuotojas.

Pasak UAB „Orestina“ specialistų, vonios santechnika nuolat tobulinama. Šiuo metu galima įsigyti ir visiškai nauja technologija papildytus sensorinius vandens nuleidimo mygtukus, kurių net nereikia liesti – vanduo nuleidžiamas pamojus ranka arba automatiškai.

VIDEO: TECE- Spülkasten Service
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką