Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviai Rusijos oligarcho pastatą įrengė milimetrų tikslumu

Projektas Rusijoje
„MG Trade“ nuotr. / Projektas Rusijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos turtuoliai savo neįprastus pastatų įrengimo sumanymus patiki įgyvendinti lietuviams. „Rusijos statybų rinkoje yra ypatingas nestandartinių projektų ir sprendimų poreikis. Patys Rusijos gamintojai dažnai neišpildo kokybės reikalavimų ir neatitinka klientų poreikių, todėl vis dažniau šios šalies užsakovai būstų statybas ir jų įrengimą patiki Lietuvos bendrovėms“, – teigia bendrovės „MG Trade“ vadovas Gediminas Ledauskas.

Vienas naujausių bendrovės „MG Trade“ įgyvendintų projektų – pamaskvėje 500 kv. metrų ploto pastate įrengtas darbo kabinetas su posėdžių sale vienam iš Rusijos oligarchų. 

„MG Trade“ nuotr./Projektas Rusijoje
„MG Trade“ nuotr./Projektas Rusijoje

G.Ledauskas pripažįsta, kad itin brangaus projekto įgyvendinimas iš bendrovės darbuotojų pareikalavo ir laiko, ir ypatingo tikslumo.

Vien langų ir durų montavimo darbams prireikė pusantrų metų.

Projekto įgyvendinimas užtruko maždaug dvejus metus, nors buvo planuota darbus atlikti perpus greičiau. G.Ledausko teigimu, laiką gaišino ilgos eilės pasienyje.

„Vien langų ir durų montavimo darbams prireikė pusantrų metų. Montuotojams reikėjo ypatingo tikslumo, nes net milimetru aukštyn ar žemyn pasislinkę langai ir durys neatitiko simetrijos su vidaus apdaila. Išorėje langų apvadai turėjo būti vienoje plokštumoje su apdaila. O tam, kad būtų galima atlikti apdailos darbus, turėjo būti sumontuoti langai, tačiau šių nebuvo galima montuoti, kol nebuvo paklotos grindys. Išėjo tarsi uždaras ratas. Bet galiausiai radome sprendimą ir darbus pabaigėme“, – pasakojo G. Ledauskas.

Bendrovės direktorius pastebėjo, jog Rusijos sostinėje lietuviški gaminiai ir lietuvių santykis į darbą yra vertinami. Pirmuoju atveju rusai vertina gerą gaminių kokybės ir kainos santykį, antruoju – jiems imponuoja trumpas projekto įgyvendinimo laikotarpis, kurį gali pasiūlyti Lietuvos įmonės. 

„MG Trade“ nuotr./Projektas Rusijoje
„MG Trade“ nuotr./Projektas Rusijoje

G.Ledausko teigimu,  Vakarų Europos įmonės nestandartiniams gaminiams pagaminti ir pristatyti objektą paprašo mažiausiai pusmečio, o klientai iš Rusijos dažniausiai pageidauja, kad darbai būtų atlikti per kelis mėnesius.

Projekto pamaskvėje įgyvendinimas įvertintas 200 tūkst. eurų. Užsakovas – vienas Rusijos oligarchas, vengiantis išskirtinio dėmesio. Jo veidas nepuošia šios šalies glamūrinių žurnalų ir televizijos laidų, tačiau šis asmuo yra gerai žinomas verslo pasaulyje, užsiima metalo pramone ir yra pasaulinės metalo pramonės asociacijos prezidentas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką