Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Statybos sektoriuje verslo tendencijos per metus pablogėjo

Kopenhagos metro statybos
Justinos Butkutės nuotr. / Statybos
Šaltinis: 15min
0
A A

Statybos sektoriuje balandžio mėnesį verslo tendencijos buvo prastesnės nei prieš metus – šio sektoriaus pasitikėjimo rodiklis per metus sumažėjo 6 punktais iki minus 21. Tačiau per mėnesį šis rodiklis nepakito.

Balandį 62 proc. įmonių vadovų blogai vertino statybos darbų paklausą, 35 proc. apklaustųjų ją vertino kaip pakankamą (prieš metus – atitinkamai 51 ir 49 proc.), pranešė Statistikos departamentas.

Statybos darbų apimtis, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, išliko panaši: 25 proc. apklaustų įmonių vadovų sakė, kad statybos darbų sumažėjo, 15 proc. – nurodė, kad padaugėjo (prieš metus – atitinkamai 23 ir 15 proc.).

Darbuotojų skaičiaus prognozė statybos sektoriuje buvo prastesnė nei prieš metus, tačiau geresnė nei prieš mėnesį: didinti darbuotojų skaičių žadėjo 33 proc. apklaustų įmonių vadovų, mažinti – 17 proc. (prieš metus – atitinkamai 30 ir 9 proc., prieš mėnesį – atitinkamai 26 ir 15 proc.).

Statybos darbų užsakymų prognozė panaši kaip ir prieš metus: didėjimo tikėjosi 41 proc. apklaustų įmonių vadovų, 5 proc. – prognozavo, kad užsakymų mažės (prieš metus – atitinkamai 39 ir 4 proc.).

Dauguma (78 proc.) respondentų prognozavo, kad statybos darbų kainos nesikeis, 19 proc. – kad didės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Statybos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką