Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 05, 11:08

Personalizuotos virtuvės: išsirinkite interjero stilių pagal savo gyvenimo būdą

Nauji tvarūs aptarnavimo ir gamybos standartai Lietuvoje. Penktadienį, pirmojo „DOMDOM“ salono atidaryme Vilniuje, apie atsakingą požiūrį į virtuvės projektų įgyvendinimą kalbėjo prekės ženklo įkūrėjai ir vadovai.
DOMDOM salonas Vilniuje
DOMDOM salonas Vilniuje / Norbert Tukaj nuotr.

„Viskas prasidėjo iš bendrystės ir noro kurti. Mes tikime savimi, nes matome vienas kitą. Kuriančios galios paslaptis yra mūsų širdyse.“, – įkvepiančiais žodžiais renginį pradėjo Nerijus Jaskys, „DOMDOM“ strateginio partnerio UAB „Trukmė“ direktorius.

Susibūrime dalyvavo partneriai, profesionalūs Lietuvos interjero dizaineriai ir architektai; draugai ir žinomi veidai – tarpdisciplininė kūrėja, dizainerė Julija Janus, šmaikščiai save vadinanti „jazz’uojančia virėja“, interjero tendencijų apžvalgininkė Victoria Dias. Estetikos ir skonio virtuozas Alfas Ivanauskas savo saldžiais gastronominiais eksperimentais vaišino susirinkusius svečius.

DOMDOM nuotr./DOMDOM atidarymas. UAB Trukmė direktorius Nerijus Jaskys
DOMDOM nuotr./DOMDOM atidarymas. UAB Trukmė direktorius Nerijus Jaskys

Renginio metu DJ Tomas Boo įgarsino susibūrimo erdvę, kur skambant ne tik muzikai, bet ir čirškinimo, barškinimo ir kitiems virtuviniams garsams mezgėsi pokalbiai, virtuvės kvietė išgirsti savo istorijas.

Būkite savimi savoje virtuvėje

„DOMDOM“ tvari savos virtuvės filosofija praplečia baldo sąvoką. „Virtuvė – ­ne tik baldai. Tai gyvenimo būdas, kurį konstruojame derindami skirtingas formas, spalvas, faktūras. Kiekvienai virtuvei – savas šeimininkas. Pažvelkite atidžiai į savo poreikius ir charakterį, nes tai labai svarbu priimant sprendimus. Virtuvė pagal save tiks ir tarnaus ilgai. Ilga daiktų tarnystė ir yra tvarumo paslaptis. Kiekvienas galime prie to prisidėti ir saugoti rytojų,“ – įkvepiančiomis mintimis dalinosi „DOMDOM“ direktorius Mantas Rainys.

Dizainas visų pirma tarnauja žmogui. Unikali interjero estetikos bei funkcionalumo sprendimų draugystė atsispindi visuose šešiuose, profesionalių Lietuvos interjero dizainerių kurtuose „DOMDOM“ virtuvės stiliuose. Kiekvienas jų įkvėptas skirtingų charakterio bruožų, kviečiančių susitapatinti.

DOMDOM nuotr./DOMDOM Atidarymas. Julia Janus ir Victoria Dias
DOMDOM nuotr./DOMDOM Atidarymas. Julia Janus ir Victoria Dias

Personalizuotos virtuvės

„Explorer“ – energingiems ir vietoje nenustygstantiems nuotykių ieškotojams. Ambicingas „Visionary“ – drąsias idėjas be vargo paverčiantiems realybe, o stabilumą ir tvarką vertinantiems – modernios klasikos įkvėptas „Realist“ stilius. Amžinai smalsių, gyvenančių neišsenkančio kūrybiškumo pasaulyje laukia „Creator“ virtuvė, kur tikslios linijos susijungia su rafinuotais sprendimais. „Hero“ – charizmatiškoms ir racionalioms personoms, o vertinančius namų šurmulį „Enthusiast“ stilius pasitiks atvira širdimi. Viskas maksimaliam komfortui ir neblėstančiam įkvėpimui. Rinkitės savą virtuvę!

„DOMDOM“ virtuvės komplektus virtualiai apžiūrėti ir registruotis nuotolinei konsultacijai kviečiame čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką