Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 05 24, 14:11

Industrinio Niujorko lofto interpretacija Vilniuje: kiekviena erdvė – išskirtinė

Sostinėje, 2 kambarių bute, interjero dizainerė Beata Senkevič pateikė savą Niujorko lofto interpretaciją. Naudodama gana šiurkščias medžiagas, kaip pati sako, ji 37 kvadratinių metrų ploto būste sukūrė jaukų industrinio stiliaus interjerą.
Industrinio stiliaus butas Vilniuje
Industrinio stiliaus butas Vilniuje / Beno Šileikos nuotr.

Interjero autorė B.Senkevič iš studijos „Interdio“ 15min pasakojo, kad būsto savininkas – jaunas, veržlus brokeris. Šį būstą jis įrenginėjo nuomai.

„Savininkas man parodė vieną nuotrauką iš Niujorko lofto, o rezultatas – mano interpretacija užduotos temos. Tikslas kaip visada –išskirtinumas, drąsūs sprendimai, kurie užkabintų nuomininkus, bet kartu būtų harmoningai sujungtas interjeras su eksterjeru“, – sakė ji.

Beno Šileikos nuotr./Industrinio stiliaus butas Vilniuje
Beno Šileikos nuotr./Industrinio stiliaus butas Vilniuje

B.Senkevič teigimu, sprendžiant funkcinį ir ergonominį išdėstymą, teko pasukti galvą, kaip teisingai atskirti miegamąjį nuo svetainės bei kurioje buto pusėje reikėtų dėstyti šias erdves. To reikėjo, nes iš pradžių būste nebuvo jokių sienų ir pagal projektą sprendiniai buvo visai kitokie.

„Norėjome išsaugoti pagrindinę svetainės erdvę, o miegamajam skyrėm mažiausiai erdvės. Interjero akcentu tapo stiklinės durys, kurių idėja kilo nuo vitrininių langų“, – aiškino ji.

Beno Šileikos nuotr./Industrinio stiliaus butas Vilniuje
Beno Šileikos nuotr./Industrinio stiliaus butas Vilniuje

Virtuvė taip pat projektuota taip, kad neapkrautų erdvės, tačiau joje numatyti visi reikalingi prietaisai.

Industrinio stiliaus butas iškart dizainerei padiktavo medžiagas ir spalvų gamą. Interjere dominuoja pilka bei įvairios medžio faktūros.

„Šis butas – jaukus, nors ir naudojamos šiurkščios medžiagos. Kiekviena šio būsto erdvė – išskirtinė“, – įsitikinusi ji.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką