Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 14d. 14:28

Išrinktas konkurso „Mano baisiausias jungiklis“ laimėtojas – nugalėjo kūrybiškumas

Konkurso dalyvio Alfredo komentaras „Mano baisiausias jungiklis - turi plačią spalvų gamą“
Asmeninio archyvo nuotr. / Konkurso dalyvio Alfredo komentaras „Mano baisiausias jungiklis - turi plačią spalvų gamą“

15min.lt kartu su jungiklių ir protingų namų centru „Jung Vilnius“ organizuodama konkursą „Mano baisiausias jungiklis“, panašu, palietė opią problemą – redakcija sulaukė daugiau nei pusšimčio senų, apdegusių ir savaip „paremontuotų“ jungiklių nuotraukų bei istorijų iš žmonių, laukiančių progos juos kuo greičiau pakeisti. Konkurso komisija pripažįsta, jog išrinkti laimėtoją buvo sudėtinga, tačiau nuspręsta prizą skirti kūrybiškiausiai savo baisų jungiklį „dekoravusiam“ dalyviui – Alfredui Brogai iš Šiaulių. Jis galės išsirinkti vokiečių gamintojo „Jung“ jungiklių už 500 eurų.

Vyro atsiųstas jungiklis apklijuotas spalvingais lipdukais. Pats Alfredas nuotraukos komentare rašė: „Modernus jungiklis, didelė spalvų gama“.

„Jis nėra pats baisiausias, bet puikiai atspindi savininkų kūrybiškumą. Tad tikimės, kad ir į „Jung“ jungiklių kolekciją jie pažvelgs kūrybiškai ir išsirinks ne

Aš, kaip jau pagyvenęs žmogus, vis tik labiau linkčiau prie klasikos. Bet dar žiūrėsime, kaip šeima pažiūrės.

vien baltos spalvos jungiklius. Laimėtojo laukiame mūsų salone Vilniuje, kur jis galės iš arti apžiūrėti ir pačiupinėti čia eksponuojamą visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse didžiausią „Jung” jungiklių kolekciją. Be to, už 500 eurų sumą galima įsigyti ne tik jungiklių nemažam butui, tačiau ir išmanesnių sprendimų, pavyzdžiui, to paties dizaino išmanųjį radiją jungiklių dizaine,“ – sakė komisijos narys ir „Jung Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis.

Konkurso laimėtojas A. Broga 15min.lt sakė, kad spalvotais lipdukais jungiklį dekoravo vaikai. Laimėjimas šiaulietį užklupo pačiu laiku: šeima vis dar gyvena sename būste, tačiau jau pasistatė naują namą ir kol kas jame neturi apskritai jokių jungiklių.

Ar laimėtojas ir būsimam interjerui rinksis ryškiaspalvius jungiklius? Gal pagyvenus su taip dekoruotu jungikliu jau priprato prie spalvų?

„Na, įdomu, ką mano žmona ar vaikai..., – nedrįso iškart nuspręsti A. Broga. – Aš, kaip jau pagyvenęs žmogus, vis tik labiau linkčiau prie klasikos. Bet dar žiūrėsime, kaip šeima pažiūrės.“

Laimėtojas taip pat smalsiai peržvelgė konkurso nuotraukų galeriją. Pašnekovas sakėsi niekuomet dar nieko nelaimėjęs, tačiau nors dalyvių skaičius itin didelis – vilties laimėti šiame konkurse neprarado.

Nuotraukų galerijoje – jungikliai be dangtelių, išdegusiais kontaktais, itin sunkiai įspaudžiami ir pavojingi jų naudotojams.

„Nuotraukų gausa rodo, kad netvarkingos elektros instaliacijos problema ypač aktuali – daugelio namuose vis dar yra daug baisių ir, kas blogiausia, nesaugių jungiklių. Galbūt po šio konkurso atsiras proga apie tai pagalvoti rimčiau ir pašalinti bent jau su saugumu susijusias problemas. Dar į akis krenta jungiklių montavimo kokybė. Daugeliu atvejų ji yra tiesiog pasibaisėtina: sumontuota kreivai, apdažyta dažais, kontaktai atviri, detalės pamestos. Tikrai yra, ką taisyti,“ – konkurso dalyvių atsiųstų jungiklių būklę įvertino R. Skurdenis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Gera keliauti kartu

Video

02:30
32:10
01:02

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką