Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 26d. 12:55

Lietuviai sukūrė unikalų interjerą Izraelio IT bendrovės biurui

Trečias „Wix.com“ biuras Vilniuje
Dariaus Petrulaičio nuotr. / Trečias „Wix.com“ biuras Vilniuje

Modernios, šviesios bendro darbo erdvės istoriniame pastate su žaismingais akcentais tokį biuro pastate Rūdninkų gatvėje interjerą Izraelio bendrovės „Wix.com“ komandai sukūrė „Inblum” architektai Dmitrij Kudin, Laura Malcaitė, Rūta Kazėnaitė ir Luka Galinytė.

Pranešime spaudai rašoma, kad architektams užsakovams iškėlė užduoti, kad biuras būtų modernus, įdomus, atitinkantis IT sektoriuje dirbančios bendrovės darbuotojų poreikius ir atspindintis įmonės kultūrą.

„Kūrėme jau trečiąjį šios greitai augančios bendrovės biurą Vilniuje, tad jau žinojome ir poreikius, ir filosofiją”, – sako architektas D.Kudin.

Didžioji dalis bendrovės darbuotojų yra IT specialistai programuojantys, dirbantys tyloje, tad didelė biuro dalis yra atviros bendro darbo erdvės, suskirstytos akustinėmis pertvaromis, taip sukuriant tam tikras garso ir vizualines zonas.

Kita vertus, šiame biure įrengta daug mažų patalpų, kurios skirtos skambučiui, galimybei kurį laiką padirbėti atskirai, pasitarti. Naujajame biure, kaip ir anksčiau įrengtuose, vietos atsirado ir nuošaliau įkurdintam žaidimų kambariui bei bendrai virtuvei. Šiuo metu yra baigiama rengti sporto salė, kur kas dieną vyks grupinės treniruotės.

Pasirinkta interjero stilistika atspindi ir architektų braižą, ir „Wix.com“ filosofiją dėl darbo vietos – šviesus, paprastas, erdvus biuras, kuriame daug vizualinės švaros. Interjere dominuoja balta spalva.

Ankstesnių „Wix.com“ biurų interjerų tąsa matoma ir medžiagų pasirinkime – architektai naudoja medžio plokštę, mažųjų erdvių sienose ir lubose įvairiomis kryptimis sukioja natūralų medžio rievės raštą ir taip sukuria žaismingą piešinio efektą.

Žaismingumą minimalistiniame interjere padeda kurti ir specialiai šiam užsakovui architektų projektuoti poilsio baldai. Pastelinių spalvų minkštasuoliai, kurių forma primena kiškio ausis, patenkina kompaktiško, tačiau įdomaus ir išskirtinio minkšto baldo poreikį, jame galima įžvelgti netiesioginę asociaciją su bendrovės logotipu.

Biuras yra įsikūręs senamiesčio pastate. Būtent šiose, trečiojo bendrovės biuro erdvėse yra išlikę senų arkinio mūro fragmentų, kuriuos nuspręsta vietomis palikti atvirus. Interjerą kūrę architektai sako, kad šios unikalios mūro arkos įkvėpė ir kitoms variacijoms – arkos motyvas naudotas ir kitose biuro vietose, ji laisvai interpretuota, žaista su šia forma.

Naujajame „Wix.com“ biure galės dirbti 56 darbuotojai, visuose trijuose biuruose gali įsikurti 128 specialistai. Šiuo metu Vilniuje dirba 82 žmonės. Bendrovė veiklą Lietuvos sostinėje pradėjo 2014 metais.

Temos: 2 Interjeras Biuras
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką