Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 06 04, 00:00

„Samsung“ pristatė šaldytuvą, kurio itin laukė interjero entuziastai: kiekvienas galės atrasti savo stilių

Vargu ar rastume bent vieną žmogų, kuris sakytų, jog šaldytuvas jam – nereikalingas. Šiam buitinės technikos karaliui virtuvėje paprastai tenka itin svarbus vaidmuo. Šaldytuvas ne tik atlieka maisto produktų laikymo ir šaldymo funkciją, tačiau taip pat gali tapti ir reikšminga virtuvės interjero dalimi. Būtent tai ir atsispindi pirmą kartą Lietuvos rinkai pristatomi „Samsung Bespoke“ šaldytuvai, kurie pasaulyje jau spėjo pelnyti vienų iš virtuvės buitinės technikos estetikos lyderių vardą.
„Samsung Bespoke“ šaldytuvas
„Samsung Bespoke“ šaldytuvas / Partnerio nuotr.
Temos: 2 Samsung Šaldytuvas

Nuo šiol šie šiuolaikiški ir stilingos buitinės technikos sinonimu tapę šaldytuvai galės atrasti vietą ir lietuvių namuose. Lietuvoje pristatomų „Bespoke“ šaldytuvų išskirtinumas – prie skirtingų interjerų ir gyvenimo būdų lanksčiai pritaikomi dizaino elementai – spalva ir paviršiaus tekstūra.

Partnerio nuotr./„Samsung Bespoke“ šaldytuvas
Partnerio nuotr./„Samsung Bespoke“ šaldytuvas

Stilingo ir ne vieną tarptautinį dizaino apdovanojimą pelniusio šaldytuvo spalvų paletė apima itin platų spektrą – nuo tamsiai mėlynos ar švelnios žydros, iki pastelinės levandų ir minimalistinės smėlio spalvos. Klasikos mėgėjams siūlomi ir metalo, juodos ir baltos spalvos pasirinkimai.

Dar daugiau erdvės individualiems sprendimams suteikia galimybė rinktis šaldytuvo paviršiaus tekstūrą. Pirkėjams siūloma rinktis unikalų pojūtį suteikiančias „Satin Glass“, „Color Cotta“ ir „Glam Mirror“ tekstūras.

Partnerio nuotr./„Samsung Bespoke“ šaldytuvas
Partnerio nuotr./„Samsung Bespoke“ šaldytuvas

Tačiau „Bespoke“ šaldytuvai išsiskiria ne tik išvaizda. Jie yra aprūpinti ir pažangiausiomis šaldymo technologijomis, kurios leidžia ilgiau išlaikyti maistą šviežią. Pavyzdžiui, moderni visapusio „All-Around“ vėsinimo sistema užtikrina, kad kiekviename šaldytuvo skyrelyje būtų palaikoma reikiama temperatūra. Ji nuolat tikrina temperatūrą ir cirkuliuoja vėsų orą per strategiškai išdėstytas angas. Taigi, kiekvienoje lentynoje esantis produktas efektyviai vėsinamas ir išlieka šviežesnis. Verta atkreipti dėmesį, kad šaldytuvo viduje naudojami metalo elementai padeda viduje išlaikyti reikiamą temperatūrą, net jei ypač dažnai varstote šaldytuvo duris.

Dar vienas pažangus „Bespoke“ sprendimas – speciali „No Frost“ technologija, kuri užtikrina efektyvią šalčio cirkuliaciją, palaiko optimalią temperatūrą ir neleidžia ant šaldytuvo sienų formuotis ledo ar šerkšno sluoksniui. Išties pravarti gali būti ir šaldytuvo šaldiklio „Power Freeze“ funkcija, kuri leidžia itin greitai užšaldyti reikiamus produktus – pavyzdžiui, ledus – ar paruošti ledukų gėrimams.

Partnerio nuotr./„Samsung Bespoke“ šaldytuvas
Partnerio nuotr./„Samsung Bespoke“ šaldytuvas

Ypač talpus 390 litrų šaldytuvas su „SpaceMax™“ technologija dėl didelio efektyvumo izoliacijos turi kur kas plonesnes sieneles nei standartiniai šaldytuvai, taigi, sukuriama daugiau vietos maisto laikymui, o išorėje matmenys nekinta.

Vietos taupymo atžvilgiu pasitarnauja ir platesnė bei gilesnė durų lentynėlė, itin tinkama saugiai laikyti didelius butelius, didelių gabaritų dėžutes ir daugiau gėrimų. Tai ypač patogu, jei norisi bet kada lengvai pasiekti atšaldytus mėgstamus gėrimus.

Partnerio nuotr./„Samsung Bespoke“ šaldytuvas
Partnerio nuotr./„Samsung Bespoke“ šaldytuvas

Pirkėjai taip pat galės ilgiau išsaugoti greitai gendančio maisto originalią tekstūrą, kvapą ir skonį. Drėgmę uždarame „Humidity Fresh+“ šaldytuvo stalčiuje galima reguliuoti paprasčiausiai sukant valdymo rankenėlę. Tai sukuria idealią aplinką įvairių vaisių ir daržovių laikymui, jie išlieka traškūs, švieži ir sultingi. Tiesa, net ir apsirūpinus moderniu ir stilingu šaldytuvu reikia nepamiršti, kad maisto produktai jame amžinai švieži nebus. Dėl to visuomet verta atkreipti dėmesį į produktų etiketėse nurodomą jų galiojimo laiką.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką