Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Nacionalinio interjero konkurso 2020“ dalyviai: dizainerė Gintautė Kisieliūtė

Ketvirtą kartą organizuojamas „Nacionalinis interjero konkursas 2020“ kviečia jus balsuoti už labiausiai patikusią šių metų interjero viziją. Konkurse varžosi net 16 dizainerių, kurie pateikė savo interjero vizijas butams dviejuose „Hanner“ projektuose – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“.
Gintautės Kisieliūtės interjero vizija
Gintautės Kisieliūtės interjero vizija

Kviečiame balsuoti ir išrinkti šešis geriausius interjero pasiūlymus, kurie vėlesniame etape bus realizuoti įrengiant pasirinktus butus.

Dizainerė: Gintautė Kisieliūtė

Dalyvavo konkurse 2018 metais. Gintautė mano, kad namai turi atspindėti gyventojų asmenybes, kad vien dėl garsių dizainerių baldų jie netampa jaukūs ir gražūs.

Asmeninio albumo nuotr./Gintautė Kisieliūtė
Asmeninio albumo nuotr./Gintautė Kisieliūtė

Projektas: „Centro rezidencija“, 64,71 kv. metrų butas.

Idėja: Sukurti jaukius namus žmogui, norinčiam produktyvaus gyvenimo būdo, klestinčio Senamiesčio šalia, tačiau, tuo pačiu, ir vidinės ramybės grįžus į namus, kuriuose tvyro maloni, inspiruojanti atmosfera, skatinanti saviugdai, kokybiškam poilsiui ar kitokiam prasmingam laiko praleidimui.

Svarbiausi akcentai: Daugiausiai dėmesio – bendrai emocijai sukurti. Dizainerė norėjo papuošti kiekvieną būsto kampą, tačiau ieškojo balanso, kad namai nebūtų perkrauti, kad jie neblaškytų, o priešingai – kad juose būtų galima nusiraminti, įsikvėpti naujiems darbams.

Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Butas ganėtinai aiškus, taisyklingų formų. Tikslas – kiek įmanoma mažiau kištis į techninius pakeitimus, suprojektuoti jį taip, kad netektų investuoti į jo keitimą, koregavimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Užsisakykite
15min naujienlaiškius