Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 10 13, 09:53

„Nacionalinio interjero konkurso 2020“ dalyviai: dizainerė Neringa Lukševičiūtė

Ketvirtą kartą organizuojamas „Nacionalinis interjero konkursas 2020“ kviečia jus balsuoti už labiausiai patikusią šių metų interjero viziją. Konkurse varžosi net 16 dizainerių, kurie pateikė savo interjero vizijas butams dviejuose „Hanner“ projektuose – „Centro rezidencija“ ir „Renesanso“.
Neringos Lukševičiūtės interjero vizija
Neringos Lukševičiūtės interjero vizija

Kviečiame balsuoti ir išrinkti šešis geriausius interjero pasiūlymus, kurie vėlesniame etape bus realizuoti įrengiant pasirinktus butus.

Asmeninio albumo nuotr./Neringa Lukševičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Neringa Lukševičiūtė

Dizainerė: Neringa Lukševičiūtė

Konkurso senbuvė. Dizianerei netrūksta avantiūrizmo ir optimizmo. Ruošiantis šių metų konkursui Neringai gimė ne tik idėjos interjerui, bet ir atžala.

Projektas: „Renesanso“, 50,07 kv. metrų butas.

Idėja: Tai urbanistinės modernios klasikos namai aktyviam miesto žmogui. Projekto idėją padiktavo betono sienos ir dideli grafito spalvos langai: išorinę kvartalo stilistiką dizainerė perkėlė į vidų. Kaip pati sako, norėjosi esamą kvartalo ir buto stilių sušildyti, suteikti ilgaamžiškumo ir prabangos panaudojant klasikos elementus. Taip pat butą pritaikyti kuo platesniam žmonių ratui.

Svarbiausi akcentai: Daugiausia dėmesio skirta patogiam išplanavimui ir platesniam visuomenės ratui priimtinų spalvinių derinių bei stiliaus sukūrimui.

Iššūkiai, su kuriais teko susidurti: Sunkiausia – apsispręsti ir susitarti su savimi, nepasimesti tarp daugybės idėjų. Dideliu iššūkiu tapo ir įrengimui skirtas biudžetas – reikėjo pasukti galvą, kur nurėžti, kur pridėti, kad nenukentėtų norimas vaizdas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką