Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugsėjo 26d. 18:10

Naujasis „Thule“ biuras Perkūnkiemyje – kaip labirintas

„Thule“ operacijų centro biuro atidrymas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / „Thule“ operacijų centro biuro atidarymas
Švedijos draudimo ir bankininkystės grupės „Skandia“ padalinys Lietuvoje „Thule“ persikėlė į naujas, beveik 2 tūkst. kv. m ploto patalpas verslo centre „One“, Perkūnkiemyje. Per tris aukštus įsikūręs modernus paslaugų centro biuras įrengtas kaip labirintas.

„Thule“ vykdomasis direktorius Tommy'is Fagerlundas pasakoja, kad patalpas naujam biurui rinkosi iš 17 variantų. Tarp potencialių vietų jis įvardijo ir verslo centrus Konstitucijos prospekte „Quadrum“ bei „k29“.

„Viską įvertinus ši vieta mums buvo naudingiausia. Čia yra vietos plėsti biurą kaip norėjome, taip pat mums patraukli biuro nuomos kaina“, – teigė jis.

Verslo centras „One“ yra Perkūnkiemyje, netoli Ukmergės gatvės ir Vakarinio aplinkkelio.

Anksčiau „Thule“ buvo laikinai įsikūręs sostinės centre – biurų komplekse „Verslo trikampis“.

Biuras – kaip labirintas

Paslaugų centro interjerą kūrę studijos „A2SM“ architektai Viačeslavas Malenko ir Greta Frišmantaitė pasirinko atvirą biuro planą, tačiau ne visai tipišką: vadovams įrengti atskiri kabinetai, kai darbuotojai sėdi bendroje erdvėje.

„Darbuotojai taip norėjo. Jie sakė, kad turi turėti savo kabinetą, kurio durys visada praviros“, – 15min pasakojo T.Fagerlundas.

Luko Balandžio / 15min nuotr./„Thule“ operacijų centro biuro atidrymas
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Thule“ operacijų centro biuro atidarymas

Pasak V.Malenko, interjeras darbo erdvėje neutralus, o „dėžutėse“, kuriose įrengti susitikimų, pokalbių ir „Skype“ kambariai, – ryškus, juose kabo su darbuotojais kurti piešiniai.

„Visas biuras – kaip labirintas, kad darbuotojai į savo darbo vietą patektų per skirtingas vietas ir galėtų pabendrauti su kitais kolegomis. „Dėžutės“, piešiniai ir kitos detalės yra skirtingų spalvų ir dydžių, todėl sėdėdamas atviro plano biure nejauti erdvės dydžio. Kiekviena komanda turi savo erdvę, posėdžių kambarius. Visos „dėžutės“ suprojektuotos taip, kad erdvėje būtų išvengta stačių kampų. Didžiajai daliai funkcijų pasirinkta tamsiausia biuro vieta centre“, – teigė jis.

Luko Balandžio / 15min nuotr./„Thule“ operacijų centro biuro atidrymas
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Thule“ operacijų centro biuro atidrymas

Pagal darbuotojų norus

Įmonės darbuotojai buvo įtraukti į interjero kūrimo procesą: siūlė idėjas, pavadinimus, rinko piešinius susitikimų ir pokalbių kambarių sienoms. Architektai su jais dalijosi, kokios medžiagos ir spalvos bus naudojamos biurui įrengti.

Būtent darbuotojai pageidavo, kad darbe galėtų jaustis kaip namuose, todėl virtuvėje pastatytas didelis medinis stalas, parinktos šviesios spalvos, minkšti baldai.

Biuro, kuris išsidėstęs per tris aukštus, bendra virtuvė įrengta viduriniame aukšte. Čia taip pat yra didysis susirinkimų kambarys, kuriame darbuotojai susirenka leisti laisvalaikį.

Architektai pasakojo, kad paslaugų centrui nebuvo būtina įrengti daug šiuolaikinių technologijų, tačiau vis dėlto nuspręsta šviesą, vėdinimą bei šildymą automatizuoti. Todėl šviesa įsijungia tik tuomet, kai prie stalo atsisėda darbuotojas, o temperatūra darbovietėje reguliuojama automatiškai.

Luko Balandžio / 15min nuotr./„Thule“ operacijų centro biuro atidrymas
Luko Balandžio / 15min nuotr./„Thule“ operacijų centro biuro atidrymas

Planuoja plėtrą

Naujajame biure per tris aukštus išsidėsčiusiose patalpose šiuo metu dirba apie 100 žmonių. Tačiau įmonė planuoja savo veiklą plėsti ir 2017 metais darbuotojų skaičius išaugs dvigubai.

Paslaugų centro „Thule“ kasdienė veikla apima draudimo administravimo, apskaitos, informacinių technologijų ir žmogiškųjų išteklių paslaugas užsienio rinkoms.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:04
03:09
02:36

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką