Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 10d. 13:39

Septynių žvaigždučių viešbučio technologijos jūsų vonios kambaryje

„Ideal standard“
Gamintojo nuotr. / „Ideal standard“

Šiuolaikiniame pasaulyje vonios kambarys ar sanitarinis mazgas jungia estetiką, technologijas ir praktiškumą. Šiuos dalykus akcentuoja tiek individualių būstų savininkai, tiek viešbučius ar biurus įrengiantys specialistai. Susipažinus su vonios įrangą vertinančių ekspertų apžvalgomis, galima daryti išvadą, jog didelę pasiūlą siūlančioje rinkoje esminį skirtumą sudaro mažos detalės.

Vonios įranga prekiaujančios įmonės „Jaukurai“ rinkodaros vadovas Mindaugas Skersys paklaustas, kurios bendrovės produkciją būtų geriausia pasirinkti, visų pirma pabrėžia detalių svarbą.

Technologijos, išpildančios norus

Vieni ieško įmantrių formų, kiti išskirtinumo, treti praktiškumo ir kokybės už atitinkamą kainą. Kai išskirtinės kokybės produktas yra už prieinamą kainą, turi nemažą formų pasirinkimą, o dar užtikrina naujausias technologijas – verta atkreipti dėmesį, kas jis. „Ideal standard“ – prekinis ženklas, skaičiuojantis daugiau nei 100 metų istoriją, gaminamas Europoje ir užtikrinantis naujausias technologijas ten, kur jų labiausiai reikia.

Įsigijusieji šio prekinio ženklo maišytuvus, kurių keraminio kartridžo technologija jau skaičiuoja daugiau nei pusę amžiaus, pirmiausiai pastebi sumažėjusias vandens sąnaudas. Tokie paprasti sprendimai kaip rankenėlės padėtis ar fiksavimas keičia vartotojų įpročius, o to rezultatas – sumažėjęs bereikalingai išleidžiamo vandens srautas naudojant tik šaltą vandenį ar srauto taupymas jį maišant.

Gamintojo nuotr./„Ideal standard“ „Aquablade“ technologija
Gamintojo nuotr./„Ideal standard“ „Aquablade“ technologija

Tuo tarpu renkantis WC sprendimą technologiniai ir dizaino sprendimai leidžia užtikrinti efektyvų valymą kasdien bei nesudaro sąlygų kauptis bakterijoms nepasiekiamose erdvėse. „Ideal standard“ sukūrė labai efektyvią „Aquablade“ technologiją. Tai sistema, suteikianti 360° pakopinį vandens nubėgimo kanalą, kuris visiškai išplauna unitazo sieneles nuo pat viršaus iki apačios, taip užtikrindama, kad unitazo krašte nesikaups bakterijos, o puodo paviršiaus valymas nesukels jokių nepatogumų. Pati kompanija teigia, kad ši technologija higienos užtikrinimo srityje pranoksta visus konkurentus.

VIDEO: Unikalus „Ideal standard“ sprendimas – „Aquablade“ technologija

Didžiausia šio sezono „Ideal standard“ naujiena – „Prosys“ potinkinių rėmų serija. Šį gaminį kompanija tobulino ilgus metus, o jos tikslas buvo pateikti rinkai technologiškai pranašesnį, lengvai montuojamą ir kokybišką rėmą už žemą kainą. Prieš vardinant galimas „Prosys“ WC rėmų modifikavimo galimybes, verta paminėti, kad visuose šiuose rėmuose įdiegta „SmartValve“ technologija, kuri keturių asmenų šeimai padės sutaupyti apie 60 l vandens per savaitę.

VIDEO: Didžiausia „Ideal standard“ naujiena – „Prosys“

„SmartValve“ technologija neleidžia išleisti nė vieno litro vandens be reikalo. Kituose sprendimuose vanduo į bakelio talpą pradedamas leisti vos paspaudus mygtuką, todėl išleidžiama dalis ir naujai pradėjusio bėgti vandens. Tuo tarpu „SmartValve“ technologijoje panaudota atskira talpa prileidžiamam vandeniui, todėl paspaudus nuleidimo mygtuką iš bakelio išleidžiamas tik jame sukauptas vanduo, o naujai leidžiamas vanduo laikinai renkamas atskiriame inde, iš kurio į pagrindinę bakelio talpą perpilamas tik pilnai užsidarius nuleidimo vožtuvui.

„Prosys“ galima susikomplektuoti patiems su „FreshAir“ funkcija, kai mygtuko nuleidimu filtruojamas oras sistemoje, taip užtikrinant gaivų kvapą. Dar viena „Prosys“ technologija, kurią galima papildomai įdiegti, tai skysto ploviklio konteineris, kuris nuleidžiant vandenį pradžioje valikliu apiplauna sieneles ir tuo pačiu nuleidimu jį nuskalauja.

Tačiau didžiausia technologinė naujiena yra galimybė sistemoje sumontuoti sensorinį nuleidimo mygtuką, kuris gali būti tradiciškai pajungtas į namų elektros tinklą, atvedus jam įvadą arba pats generuoti elektros energiją. Taip taip, mini hidroelektrinė Jūsų WC bakelyje. Sensoriniame mygtuke įmontuota pakraunama baterija, o ją krauna specialus modulis, kuris vandens prileidimo į bakelį metu gamina elektros energiją, reikalingą įkrauti baterijai. „Ideal standard“ „Prosys“ iš tiesų keičia nusistovėjusius standartus.

Gamintojo nuotr./„Ideal standard“
Gamintojo nuotr./„Ideal standard“

Greta technologinių naujovių, „Jaukurų“ atstovas M. Skersys siūlo atkreipti dėmesį į pasirenkamos vonios kambario įrangos ir maišytuvų gamintojų suteikiamą garantiją ir galimą atsarginių detalių keitimą. Čia yra vieta, apie kurią daugelis nepagalvoja. Šioje srityje pašnekovas išskyrė ilgą „Ideal standard“ gaminių garantinį laikotarpį, kuris, priklausomai nuo produkto, tęsiasi nuo kelerių iki 25-erių metų.

Be to, ši įmonė yra įsipareigojusi užtikrinti produkto detalių prieinamumą jo gamybos nutraukimo atveju praėjus bent 25-eriems metams. Pavyzdžiui, minėtus keraminius kartidžus jie gamina jau daugiau nei 50 metų, o juos sukūrę įmonėje dirbantys vokiečių inžinieriai leido bendrovei pradėti prekiauti vienos svirties čiaupais. Šiai detalei įmonė iki šiol skiria išskirtinį dėmesį ir tai neleidžia konkurentams jų pranokti. Būtent tai, šio prekės ženklo atstovų teigimu, bendrovei suteikia galimybę pasiūlyti rinkai išskirtiniu patvarumu ir efektyvumu pasižymintį produktą.

Pastebima, kad nemaža dalis vertinančių kokybę ir aukštesnės klasės įrangą vartotojų jau yra spėję pamėgti Belgijoje įsikūrusios vonios įrangos gamintoją, galintį pasiūlyti efektyvius sprendimus įvairiausių dydžių ir koncepcijų vonios kambariams. Šio prekinio ženklo gaminiais prekiaujančios įmonės atstovas M. Skersys pažymi, kad jų rekomenduojama produkcija yra gaminama Europoje ir tiekiama į daugiau nei 60 valstybių skirtinguose kontinentuose.

Pažymėtina, kad tai viena labiausiai pasitikėjimą įgavusių partnerių tarp apgyvendinimo paslaugas teikiančių bendrovių. Jų gaminiai naudojami, ko gero, prestižiškiausiame pasaulio viešbutyje Dubajuje „Burj Al Arab“, taip pat „Kempinski“, „Grand Hyatt“, „Grand Resort“ ir daugelyje kitų žinomų vardų viešbučiuose.

Gamintojo nuotr./„Ideal standard“
Gamintojo nuotr./„Ideal standard“

Dėmesys dizainui

Žmonėms rūpi turėti ne tik kokybišką, tvarią, lengvai montuojamą, bet ir estetiškai patrauklią įrangą. Tą užtikrinti gali padėti du dalykai – kokybiškos medžiagos ir profesionali dizainerių komanda.

Ekspertai pataria, kad renkantis unitazą, vonią, praustuvą ar bide yra labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokia medžiaga yra panaudota jų gamybai. Pirmenybę reikėtų teikti ne keramikai, o santechniniam porcelianui, kadangi jo paviršius neturi porų. Šį paviršių lengva valyti, nes purvui nėra kur įsigerti. Be to, ši medžiaga nesugeria kvapų, nekeičia spalvos visą tarnavimo laiką, joje neatsiranda mikro įtrūkimų.

Norintiems sukurti jaukų ir išskirtinį vonios kambarį, nebūtina kreiptis į dizainerius. Susiformuoti nuomonę ir įgauti žinių gali padėti įvairūs prestižiniai dizaino konkursai ir jų metų išsakomi aukščiausios klasės profesionalų pastebėjimai bei patarimai. Pavyzdžiui, šiais metais prestižinį Vokietijos dizaino apdovanojimą pelnė „Ideal standard“ maišytuvas.

Gamintojo nuotr./„Ideal standard“
Gamintojo nuotr./„Ideal standard“

Šis apdovanojimas nėra vienintelis, kurį pastaraisiais metais gavo minimas prekinis ženklas. Tai žymi nuoseklų jų darbą ir investicijas siekiant sukurti išskirtinį, bet taip pat ir ilgalaikį dizainą, kuris bėgant laikui neprarastų savo žavesio. Dar 1950 ir 1970 metais šis gamintojas dirbo su tokiais pasauliniu mastu žinomais dizaineriais kaip Gio Ponti ir Achille Castiglioni, o praėjusiais metais susitarė dėl ilgalaikio bendradarbiavimo su žymia dizaino studija Italijoje „Palomba Serafini Associati“. Šiuo susitarimu prie įmonės produktų kūrimo prisideda garsūs dizaineriai Ludovica Serafini ir Roberto Palomba, pelnę daugybę išskirtinių tarptautinių apdovanojimų.

„Ideal standard“ įrangą rekomenduojame įsigyti iš įgalioto atstovo Lietuvoje UAB „Jaukurai“. Populiariausias prekes įmonė turi savo sandėliuose, o visą plačią gamintojo gamą siūlo užsisakyti konsultacijos metu.

Remiamas turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką