Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 27, 19:02

Sovietinio butuko virsmas už 200 Eur: kaip atrodo kilimų ir augalų gerbėjos namai?

Įeini ir pamatai, kad ši vieta būtent tau – galėsi ir gyventi, ir dirbti, ir daug nuveikti. Taip apžiūrėjusi butą Vilniaus Užupio rajone, kurį suremontavo savo jėgomis, pasijuto menininkė Agnė Čižauskaitė. Ji su 15min pasidalijo „prieš" ir „po“ remonto vaizdais jos nuomojamame, kaip ji pati sako, sovietiniame bute, kuris virto šviesiu būstu, kuriame netrūksta kilimų ir augalų.
Buto Užupyje remontas Tik prenumeratoriams
Buto Užupyje remontas / Agnės Čižauskaitės nuotr.

Menininkė pasakoja, kad butą atrado tradiciškai – per skelbimus. Ieškojo kampelio išsinuomoti – kad šis tiktų ir gyventi, ir dirbti.

Tai, kad namas – ne naujos statybos, o iškilo apie 1972-1974 metus, jos neišgąsdino. Priešingai, Agnei pasirodė tai savotiškai žavinga. Ji iškart suprato, kad gali įsikurti čia taip, kaip patinka, o ir šeimininkai neribojo jos laisvės paversti šį butuką jaukiais, sau mielais namais.

„Mane patraukė tai, kad jis yra šauniame rajone, kad yra erdvus ir, kad jame galėčiau įsirengti atskirą savo darbo erdvę, kadangi dirbu sau. Prieš tai nuomavausi atskiras studijos patalpas darbui“, – sako pašnekovė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką