Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 07, 20:09

Viešbučio interjeras: spalva ir vonios sprendimas, įkaitinsiantis poras

Ar žinojote, kokia spalva įaudrina porą? Tikriausiai negirdėjote ir apie vonios sprendimą, kuris pakurstytų įsimylėjėlius? Atsakymus į šiuos klausimus žino interjero studijos NOI dizainerė Aistė Mickevičienė. Kol kas viešbutis „Berman hotel“ neatvėrė durų lankytojams, tačiau 15min skelbia dar nematytus vaizdus iš dizainerės įrengtų apartamentų, kuriuose netrūksta sprendimų, veikiausiai, patiksiančių ir poroms, ir šeimoms su vaikais.
Viešbutis „Berman hotel“ Tik prenumeratoriams
Viešbutis „Berman hotel“ / Interjero studijos NOI nuotr.

Interjero studijos „NOI“ dizainerė Aistė Mickevičienė pasakoja, kad šioje buvusioje Nemuno krantinės gatvėje, dabartiniame K.Mindaugo pr. Kaune 17 numeriu pažymėtame pastate, kadaise buvusi prieplauka. Namo rūsyje buvo rastas įspaudas „Berman“.

Interjero studijos NOI nuotr. /Namo rūsyje buvo rastas įspaudas „Berman“.
Interjero studijos NOI nuotr. /Namo rūsyje buvo rastas įspaudas „Berman“.

„Tai – buvusio vokiečių ar olandų pirklio pavardė, reikėtų tikslinti archyvuose. Jis pardavinėjo kvepalus. Nuo šio Berman įspaudo ir kilo viešbučio pavadinimas“, – pasakoja A.Mickevičienė.

Gavusi kurti viešbučio, kuriame 30 kambarių, iš kurių – trys dideli apartamentai, interjerą, kūrėja vėlgi pirmiausia pasikliovė savo intuicija – pastaroji veda vientisos dvasios per visas skirtingas erdves link. Pasak kūrėjos, jai visuomet svarbu sugalvoti kokį išskirtinį akcentą, kuris patrauktų akį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką