2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Viešbučio interjeras: spalva ir vonios sprendimas, įkaitinsiantis poras

Ar žinojote, kokia spalva įaudrina porą? Tikriausiai negirdėjote ir apie vonios sprendimą, kuris pakurstytų įsimylėjėlius? Atsakymus į šiuos klausimus žino interjero studijos NOI dizainerė Aistė Mickevičienė. Kol kas viešbutis „Berman hotel“ neatvėrė durų lankytojams, tačiau 15min skelbia dar nematytus vaizdus iš dizainerės įrengtų apartamentų, kuriuose netrūksta sprendimų, veikiausiai, patiksiančių ir poroms, ir šeimoms su vaikais.
Viešbutis „Berman hotel“ Tik prenumeratoriams
Viešbutis „Berman hotel“ / Interjero studijos NOI nuotr.

Interjero studijos „NOI“ dizainerė Aistė Mickevičienė pasakoja, kad šioje buvusioje Nemuno krantinės gatvėje, dabartiniame K.Mindaugo pr. Kaune 17 numeriu pažymėtame pastate, kadaise buvusi prieplauka. Namo rūsyje buvo rastas įspaudas „Berman“.

Interjero studijos NOI nuotr. /Namo rūsyje buvo rastas įspaudas „Berman“.
Interjero studijos NOI nuotr. /Namo rūsyje buvo rastas įspaudas „Berman“.

„Tai – buvusio vokiečių ar olandų pirklio pavardė, reikėtų tikslinti archyvuose. Jis pardavinėjo kvepalus. Nuo šio Berman įspaudo ir kilo viešbučio pavadinimas“, – pasakoja A.Mickevičienė.

Gavusi kurti viešbučio, kuriame 30 kambarių, iš kurių – trys dideli apartamentai, interjerą, kūrėja vėlgi pirmiausia pasikliovė savo intuicija – pastaroji veda vientisos dvasios per visas skirtingas erdves link. Pasak kūrėjos, jai visuomet svarbu sugalvoti kokį išskirtinį akcentą, kuris patrauktų akį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką