Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 21d. 19:29

Žalsvai–pilkas interjeras: dizainerė parodė, ką galima padaryti už 26 tūkst. eurų

53 kv. m ploto būstas Vilniuje
Jevgenijos Žuk nuotr. / 53 kv. m ploto būstas Vilniuje

Vilniuje interjero dizainerė įrengė 53 kv. m ploto būstą, kurį savininkai ketina nuomoti. Už šio žalsvai pilko interjero įrengimą jie atseikėjo 26 tūkst. eurų. Į šią kainą įeina ir rekuperacinė sistema.

Pasak interjero autorės Beatos Senkevič, su šio būsto savininkais ji bendravo ne pirmą kartą, anksčiau jiems yra kūrusi kito buto interjerą. Šie namai yra skirti nuomai, todėl, dizainerės teigimu, buvo svarbu, kad jis taptų patrauklus nuomininkams ir būtų pritaikytas vieno ar kelių asmenų šeimai.

„Atsižvelgiant į nuomos faktą, pagrindiniais principais, kuriais vadovavausi įrenginėdama šias patalpas, tapo ergonomiškumas, ilgaamžiškumas ir, žinoma, išskirtinumas“, – 15min sakė B.Senkevič.

Jevgenijos Žuk nuotr../53 kv. m ploto būstas Vilniuje
Jevgenijos Žuk nuotr../53 kv. m ploto būstas Vilniuje

Šeimininkai prašė, kad nuomininkams, vieno, dviejų asmenų šeimai, būtų patogu gyventi. Taip pat erdvė turėjo būti „švari“, neperkrauta įvairiomis detalėmis. Dėl šios priežasties koridoriuje per visą sieną Beata suprojektavo sandėliavimo erdvę – talpią spintą.

Vonioje ji sutalpino visus būtiniausius daiktus ir prietaisus: dušą, skalbimo mašiną, didele spintelę po kriaukle.

Taip pat daug dėmesio interjero dizainerė skyrė svetainei ir virtuvei, kurias ji sujungė.

„Patalpas išplanavau taip, kad jose tilptų ne tik svetainės ir virtuvės baldai, bet ir valgomojo stalas su kėdėmis bei virtuvės sala. Šis baldas puikiai tiko nedideliame bute, nes gali būti naudojamas ne tik maisto ruošimui ir pietavimui, bet ir darbui su kompiuteriu ir panašiai veiklai. Iš svetainės galima patekti į didelę terasą“, – pasakojo ji.

Jevgenijos Žuk nuotr./53 kv. m ploto būstas Vilniuje
Jevgenijos Žuk nuotr./53 kv. m ploto būstas Vilniuje

Anot B.Senkevič, bute panaudota rekuperacinė sistema natūraliai suformavo architektūrinį lubų paaukštėjimą. Dizainerė norėjo kuo labiau išlaikyti maksimalų aukštį ir pabrėžti jų unikalumą.

„Dėl to atidengiau pilkas betonines lubų konstrukcijas ir pabrėžiau jas led juostų apšvietimu. Šis sprendimas sukūrė urbanistinę nuotaiką, kurią norėjosi sušildyti jaukiais gamtos tonais, todėl įnešiau žalios miško spalvos, kuri vėliau tapo pagrindiniu namų akcentu, o ypač išryškėjo elegantiškoje virtuvėje“, – sakė ji.

Jevgenijos Žuk nuotr../53 kv. m ploto būstas Vilniuje
Jevgenijos Žuk nuotr../53 kv. m ploto būstas Vilniuje

Viską Beata sujungė natūraliomis medžio tekstūromis, kurias panaudojo ne tik baldams, bet ir žaliuzėms.

„Žaliuzės neužgožė miesto koncepto, o darniai susiliejo su juo. Taip buvo sukurtas balansas tarp miesto ir gamtos“, – apibendrino B.Senkevič.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:35
49:40
01:06

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką