Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 28d. 13:19

Iš pirmų rankų: Aruodas.lt kviečia į atviras duris naujuose projektuose

Atvirų durų dienoje – pažintis su naujausiais NT projektais
Projekto partnerio nuotr. / Atvirų durų dienoje – pažintis su naujausiais NT projektais

Lankomiausio šalies nekilnojamojo turto (NT) skelbimų portalo Aruodas.lt rengiama atvirų durų diena sugrįžta kitą savaitę. Trečius metus organizuojamas renginys įtiks net išrankiausiam skoniui. Šįkart apžiūros vyks sklypuose, 1–6 kambarių butuose ir naujos statybos namuose. Potencialo susiklostyti sėkmingai turi administracinių patalpų besidairančiųjų medžioklė.

Nemokamai lankytojams duris rugpjūčio 5 dieną, 15–20 val., atveria objektai Vilniaus centre ir tolėliau šurmulio, bet arčiau gamtos.

Atsakymų ir naujų sprendimų diena

Ne be reikalo laiko patikrinta išmintis byloja: devynis kartus pamatuok, o dešimtą – kirpk. Portalo Aruodas.lt organizuojamas renginys sutraukia smalsuolius apžiūrėti naujausius vystomus projektus.

Pasikalbėti tiesiogiai su objektų vystytojais, pasisemti idėjų arba pasiderėti dėl būsimųjų šeimos namų kainos norintieji jau gali registruotis paspaudę šią nuorodą.

Projekto partnerio nuotr./Naujos statybos gyvenamųjų namų projektas „K17“
Projekto partnerio nuotr./Naujos statybos gyvenamųjų namų projektas „K17“

Kokybė – kiekviename kvadratiniame Šnipiškių metre

Visuomenei pirmąjį kartą atvirų durų dienoje atsivers naujajame Vilniaus centre – Šnipiškėse – kylantis projektas „K17“.

Kernavės g. vystomas objektas skirtas laiką taupantiems ir gyvenimo įvykių sūkuryje teikiamus privalumus vertinantiems žmonėms.

Gyvenamųjų namų projektas preciziškai liejasi į modernėjantį sostinės peizažą, kuriuo mėgautis bus galima 33,74–62,62 kv. metrų ploto būstuose. Kainoraštis svyruoja tarp 81 000 ir 121 000 eurų. Iš viso numatyta 311 vnt. būstų.

Mūrinis namas suteikia 100 metų ilgaamžiškumo ramybę ir išskirtines išplanavimo galimybes.

Aplink šį projektą yra susikoncentravę didžiausi laisvalaikio, pramogų, prekybos ir biurų centrai. Puikiai išvystyta infrastruktūra leidžia gyventi laisvai ir patogiai – čia pat viešasis transportas, dviračių, pėsčiųjų takai, vaikų darželiai, mokymo įstaigos.

Komforto netrukus bus dar daugiau: prieš sudedant paskutinius „K17“ štrichus, Vilniaus miesto savivaldybė rekonstruos Kernavės g., kuri sujungs namus su svarbia sostinės arterija – Konstitucijos prospektu.

Maksimali vidaus apdaila bei taupiau už A++

Siekdami geriausių pirkėjų įvertinimų, projekto vystytojai mūrinių namų statybai naudoja aukštos kokybės ilgaamžes medžiagas. Namai Šnipiškėse kyla kokybiški ir taupūs: šildymo sąnaudos numatomos netgi mažesnės negu A++ tipo namuose.

Mūrinis namas suteikia 100 metų ilgaamžiškumo ramybę ir išskirtines išplanavimo galimybes. Visų butų gyventojai gali laisvai planuoti vidaus erdves pagal savo poreikius ir buto vidaus sienas „išdėstyti“ pagal individualius poreikius.

Projekto partnerio nuotr./Projekte „K17“ numatytas 311 vnt. būstų įrengimas
Projekto partnerio nuotr./Projekte „K17“ numatytas 311 vnt. būstų įrengimas

Šių gyvenamųjų namų naujakuriams ne tik nereikės sukti galvos dėl šildymo kaštų žiemą – jiems neteks veržtis diržų ieškant ekonomiškesnių sprendimų atliekant vidaus apdailos darbus. Pastarąja projekto vystytojai pasirūpins maksimaliai: įrengiamos vidaus pertvaros, santechnikos, kanalizacijos įvadai bei išvedžiojama elektros instaliacija. Butuose jau bus sumontuota rekuperacinė sistema.

Kitaip tariant, pakaks pasirūpinti keliais baigiamaisiais darbais, naujais baldais ir buitine technika. Arba... tik perkraustymo paslaugomis, jeigu dabartiniuose namuose jau esate viską sukaupę.

Daugumos būstų langai orientuoti į rytus, pietus ir vakarus, todėl juose bus šviesu ir jauku. Negana to, didžioji butų dalis turės daugiau nei 9 kv. metrų ploto lodžijos tipo balkonus, o viršutiniuose aukštuose – erdvias terasas ant stogo.

Svajojate pradėti rytus ir užmigti su prestižine sostinės panorama? Į objekto Šnipiškėse apžiūrą kitai savaitei registruokitės čia.

Pagalvota apie vairuotojus ir vaikus

Požeminėje „K17“ gyvenamųjų namų projekto dalyje suplanuoti garažai, automobilių parkavimo vietos ir sandėliukai. Dėl šios priežasties teritorija aplink namus ir vidinis kiemas nebus apstatyti automobiliais.

Antžeminėje pastatų dalyje iškils tai, dėl ko „K17“ taps unikaliu Vilniaus centrinėje dalyje. Projektas turės net 2 žalias laisvalaikio zonas su treniruokliais ir vaikų žaidimo aikštelėmis, kurių plotas perkops 40 a. Pirmoji zona atsiras priešais Kernavės g., kita – tik gyventojams skirtame vidiniame namų kieme. Šis – rakinamas, o visa projekto teritorija akylai stebima vaizdo kameromis.

Projektas turės net 2 žalias laisvalaikio zonas su treniruokliais ir vaikų žaidimo aikštelėmis, kurių plotas perkops 40 a.

Tiesa, nors standartinių būstų kvadratūra šiame naujos statybos projekte svyruoja tarp 33,74 ir 62,62 kv. metrų, yra galimybė apjungti kelis butus. Tad šis projektas – vienintelis Šnipiškėse šiuo metu, kuriame galima surasti net 6 kambarių butą.

Dar daugiau patogumo ir komforto projekto „K17“ gyventojams sukurs komercinėse patalpose įsikursiančios paslaugų sektoriaus įmonės.

Cokolinėje daugiaaukščių namų dalyje išsidėstys 36 vnt. komercinių patalpų, kurių plotai – nuo 27 iki 400 kv. metrų, su galimybe kelias patalpas apjungti į vieną. Visos patalpos įrengiamos su atskirais įėjimais iš gatvės pusės ir rekuperatoriais.

Projekto partnerio nuotr./„Vilnelės slėnis“ – jungtis tarp senojo miesto ir gamtos
Projekto partnerio nuotr./„Vilnelės slėnis“ – jungtis tarp senojo miesto ir gamtos

Šuolis į nuvažiuojantį traukinį Markučiuose

Didmiesčio šurmulys jau pradėjo varginti, tačiau, tuo pačiu, nesinori pernelyg nuo jo nutolti? Turime variantų ir šiuo atveju. Atvirų durų dienos metu atvykite į „Vilnelės slėnį“. Čia, Markučiuose, atrasite pereinamąją jungtį tarp senojo miesto ir gamtos.

Naujas „Merko „gyvenamųjų namų kvartalas įsikūrė unikalioje vietoje – sostinės savivaldybės inicijuoto projekto „Architektūros parkas“ teritorijoje. Ji driekiasi nuo Užupio iki Belmonto miško ir ribojasi su šalia vingiuojančios Vilnios krantais. Ši teritorija virsta išskirtiniu sostinės kvartalu, darniai įsikomponavusiu tarp senamiesčio ir Užupio.

Šioje teritorijoje, o taip pat – ir gyvenamajame „Vilnelės slėnio“ kvartale – formuojasi savita socialinė infrastruktūra, kultūra ir aktyvi daugiasluoksnė vietos bendruomenė. Domina pažintis su ja? Registruokitės ir rugpjūčio 5 dieną atvykite į Markučius.

Languose – kalvų ir slėnio peizažai, namuose – kokybė ir saugumas

„Vilnelės slėnis“ – tai šešių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalas, kylantis tarp dabartinių Pakraščio ir Manufaktūrų gatvių. Šiuose moderniuose namuose iš viso bus įrengtas 221 butas, kurių plotas varijuoja nuo 35 iki 107 kv. metrų.

Aktyviai naujakuriais besipildančio A+ klasės energinio naudingumo projekto idėja paremta modernios architektūros ir gamtos integracija: daugiau dėmesio skirta gamtinei aplinkai, vaizdams, kurie atsiveria į Belmonto kalvas ar upės slėnį, esantį kitoje Vilnios pusėje.

Projekto autorių – bendrovės „Vilniaus architektūros studija“ – teigimu, didžiausią įtaką architektūriniams projekto sprendimams vienareikšmiškai turėjo Belmonto vaizdai, šalia tekanti Vilnelė ir jos slėnis.

Projekto partnerio nuotr./Didelės terasos ir balkonai, aukšti vitrininiai langai – vieni iš „Vilnelės slėnio“ išskirtinumų
Projekto partnerio nuotr./Didelės terasos ir balkonai, aukšti vitrininiai langai – vieni iš „Vilnelės slėnio“ išskirtinumų

Tai lėmė, kad ir moderni pastatų architektūra savaip išsiskiria naujai Vilniuje projektuojamų daugiabučių gyvenamųjų namų kontekste.

Šį projektą turėtų rinktis pirkėjai, vertinantys pastatų išskirtinumą bei šiuolaikiškumą, taip pat – architektūros kokybę: daugiabučiai gyvenamieji namai pastatyti iš surenkamojo gelžbetonio gaminių, todėl yra estetiški, ilgaamžiai ir šilti.

Didžiausią įtaką architektūriniams projekto sprendimams vienareikšmiškai turėjo Belmonto vaizdai, šalia tekanti Vilnelė ir jos slėnis.

Po namais įrengiamos požeminės automobilių saugojimo aikštelės, kuriose suprojektuotos 222 stovėjimo vietos. Apie besikeičiančius Lietuvos vairuotojų įpročius pagalvoję projekto vystytojai numatė ir įkrovimo stoteles elektromobiliams. Šioje dalyje taip pat suplanuotos patalpos sandėliukams ir net bendro naudojimo dviračių saugyklų zonos, talpinsiančios per 100 dviračių.

Ir tai – dar ne visi „Vilnelės slėnio“ privalumai. Šiuos galima vardinti ir toliau: didelės terasos ir balkonai, aukšti vitrininiai langai, šildomos grindys, uždara vidinių kiemų sistema, kokybiškos apdailos medžiagos, geras erdvių santykis tarp pastatų, vaizdingos panoramos.

Žinoma, praktiškiausia kaskart įsitikinti patiems. Tai padaryti galima jau rugpjūčio 5 dieną. Tereikia užpildyti registracijos formą.

Projekto partnerio nuotr./„Miško panorama“ kuria miesto ritmo ir gamtos harmoniją
Projekto partnerio nuotr./„Miško panorama“ kuria miesto ritmo ir gamtos harmoniją

Atveria sklypų miške skrynią

Apsilankę Šnipiškėse ir Markučiuose, būtinai stabtelkite apžiūrai Grendavės g. Lankomiausio šalies NT skelbimų portalo Aruodas.lt organizuojamame renginyje debiutuoja uždara „Miško panoramos“ gyvenvietė. Kaimynystė kuriasi Vilniaus mieste, romantiškoje miško apsuptyje.

Ši gyvenvietė unikalioje vietoje skiriama tiems, kuriems svarbu neprarasti ir miesto ritmo, ir, tuo pačiu, harmonijos su gamta. Nežinia, kas „Miško panoramoje“ rytais kvepės gardžiau – garuojanti kava ar ošiančio miško dvelksmas.

Užsiregistruokite į atvirų durų dieną ir išbandykite tai savo kailiu.

Kvartalo bendruomenei priklausys privati 2 ha dydžio miško paskirties teritorija.

Gyvenvietė kuriasi pietvakarinėje Vilniaus miesto dalyje, Panerių mikrorajono ir Grigiškių sankirtoje, vaizdingoje vietoje šalia miško, 15 min. atstumu nuo miesto centro, 7 min. pėsčiomis nuo viešojo transporto stotelės. Poros kilometrų spinduliu išsidėsčiusios parduotuvės, darželiai ir mokyklos.

Tokią gyvenimo kokybę siūlo „Miško panoramos“ kvartalas. Jame kylančių būstų kvadratūra svyruoja nuo 98 iki 156 kv. metrų, kaina – nuo 120 800 iki 175 000 eurų.

Sklypų ant kalvos su miško panorama, prie tvenkinio arba šalimais miško plotai siekia 8–13 arų. Kainos prasideda ties 18 000 ir apsiriboja 45 000 eurų.

Projekto partnerio nuotr./Projekte numatytas asfaltuotų kvartalinių kelių, gatvių apšvietimo įrengimas, elektros iki sklypų atvedimas
Projekto partnerio nuotr./Projekte numatytas asfaltuotų kvartalinių kelių, gatvių apšvietimo įrengimas, elektros iki sklypų atvedimas

Architektūrinius sprendimus galima perimti į savo rankas

Jeigu Grendavės g. kvartalu besidomintieji nėra apsisprendę, kokio būsto jiems norėtųsi labiausiai, projekto vystytojų ir architektų komanda yra parengusi net šešis nuosavų namų tipus, sukurtus būtent šiam projektui.

„Miško panorama“ – naujai besikurianti gyvenvietė, todėl joje viskas bus modernu ir šiuolaikiška. Numatytas asfaltuotų kvartalinių kelių, gatvių apšvietimo įrengimas, elektros iki sklypų atvedimas.

Verta paminėti tai, kad kvartalo bendruomenei priklausys privati 2 ha dydžio miško paskirties teritorija, kurioje pasivaikščiojimai bus malonūs ir saugūs. Prie tvenkinio įrengta grilio zona: neformali aplinka susipažinti su kaimynais. Mažiesiems kvartalo gyventojams numatyta žaidimų zona.

Daugiau informacijos apie portalo Aruodas.lt renginį rugpjūčio 5 dieną, 15–20 val., rasite čia. Registracija į atvirų durų dienos apžiūras – būtina. Dalyvavimas – nemokamas.

Remiamas turinys
Komentarai: 6

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką