Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 16d. 10:53

Antakalnyje prie Šilo tilto kyla naujas biurų ir butų pastatas

Projektas „Platinum 48“
Bendrovės vizualizacija / Projektas „Platinum 48“

Gegužės pradžioje Antakalnio centre greta Šilo tilto pradėtos biurų ir butų pastato „Platinum 48“ statybos. Nekilnojamojo turto įmonių grupė „Lithome“ į šį objektą investuos apie 3 mln. eurų.

Pasak „Lithome“ vadovės Rasos Radovičienės, viename pastate įkurti butus ir biurus buvo nuspręsta siekiant suteikti kuo daugiau komforto tiek gyventojams, tiek darbuotojams.

„Tokiuose objektuose gyvenimas vyksta tarsi pamainomis – kol butų gyventojai išvykę į darbovietes, biuruose dirba į juos atvykę darbuotojai. O vakarai ir savaitgaliai čia taip pat ramesni, nes administracinės patalpos ištuštėja – todėl nebūna perkrauta parkavimo aikštelė, sukeliama mažiau triukšmo ir judėjimo, tolygiau išnaudojamos pastato komunikacijos ir infrastruktūra“, – pranešime cituojama „Lithome“ vadovė.

Bendrovės vizualizacija/Projektas „Platinum 48“
Bendrovės vizualizacija/Projektas „Platinum 48“

400 kv. m. ploto pirmasis pastato aukštas bus skirtas prekybai ir paslaugoms, o biurai įsikurs antrajame ir trečiajame aukštuose.

Ketvirtajame ir penktajame aukštuose įkurdinamų butų plotai sudarys nuo 26 iki 60 kv. m.. Iš viso „Platinum 48“ pastate ketinama įrengti tik 20 butų.

Iš viso į šį projektą „Lithome“ įmonių grupė investuos iki 3 mln. eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką