Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Apartamentai ant Tauro kalno – Vilnius lyg ant delno

Vilniaus centras – kaip ant delno. Toks vaizdas matosi iš ant Tauro kalno esančių prabangių apartamentų balkono. Pasižvalgykime po šį ne kasdien pasitaikančio buto interjerą ir namo aplinką.
Butas ant Tauro kalno
Butas ant Tauro kalno / Aruodas.lt

V.Mykolaičio-Putino gatvėje naujos statybos namo šeštame aukšte esantis butas išsiskiria dydžiu – ne visi individualūs namai yra tokio ploto. Beveik 130 kv. m būste yra keturi kambariai: net 64 kv. m su svetainė, sujungta su virtuve ir valgomuoju, ir trys miegamieji, kurie gali atlikti ir kitas funkcijas, pvz., darbo kabineto.

Gyvenamosios zonos grindys dengtos parketu, o sienos dažytos ir tapetuotos. Buto langai mediniai ir vitrininiai, todėl patalpos šviesios. Esami šeimininkai interjero neperkrovė daiktais, tad butas, kaip ir pats namas, atrodo moderniai ir šiuolaikiškai.

Už kokią kainą norima parduoti šį būstą ir daugiau jo nuotraukų rasite pagal šią nuorodą.

Bute yra ir du vonios kambariai, 8 kv. m balkonas, o namo apačioje – apartamentams priklausantis garažas, kuriame telpa du automobiliai. Vonios kambarių ir balkono grindys dengtos plytelėmis, o sienos – apdailinėmis klinkerio plytelėmis.

Apartamentuose – visos komunikacijos ir patogumai. Karštą dieną oro cirkuliaciją užtikrins kondicionierius, o šaltą – centrinis kolektorinis šildymas.

Jei jums svarbu privatumas ar vaikų saugumas – tai šis daugiabutis jums. Bute įrengtos apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos. Namo teritorija uždara ir prižiūrėta, ją visą parą stebi apsaugos darbuotojas, taip pat įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?