Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 birželio 16d. 18:58

Architektai internetinėje erdvėje dalinasi nemokamu namo projektu

„Labas namas“ / „Kubinis metras“ vizualizacija
„Labas namas“ / „Kubinis metras“ vizualizacija

Dažnas lietuvis svajoja apie savo nuosavą namą, tačiau nelabai įsivaizduoja, nei nuo ko pradėti namo statymą, nei kokių dokumentų gali prireikti. Norėdami sutaupyti, dalis žmonių vengia kreiptis į specialistus ir taip neretai komplikuoja namo realizaciją.

Susidurdama su tokia problema, jauna architektų, interjero dizainerių ir konstruktorių studija „Kubinis metras“ nutarė imtis iniciatyvos ir šią situaciją keisti, todėl specialiai šiam tikslui sukūrė ir siūlo nemokamai parsisiųsti namo iki 80 m2 projektą „Labas namas“ kartu su parengtu techniniu projektu.

„Dirbdami su gyvenamųjų namų projektas susiduriame su dviejų tipų problemomis. Pirma problema – skaudi klientams. Į mus kreipiasi užsakovai, kurie ateina jau pradėję namo projektavimo ar net statybos darbus, bet dėl tam tiktų priežasčių projekto sklandžiai įgyvendinti jiems nepavyksta. To priežastys būna įvairios – netvarkingi, atmestinai padaryti gauto projekto brėžiniai ar dokumentai, architektai, nekeliantys ragelio ar projektiniai pasiūlymai, neatitinkantys žmogaus lūkesčių ir galimybių.

„Labas namas“ / „Kubinis metras“ vizualizacija
„Labas namas“ / „Kubinis metras“ vizualizacija

Antra problema ypač aktuali mums kaip architektams. Projektuojamų namų kaimynystės dažnai slegia neprofesionalia, neskoninga, pigia architektūra, dėl kurios net ir gražiausi lietuviškos gamtos kampeliai neretai praranda dalį savo žavesio. Siekiame, kad aukštos kokybės, gera architektūra būtų laisvai prieinama visiems ir, laikui einant, taptų savaime suprantamu dalyku mūsų gyvenamojoje aplinkoje.

Dėl to norime pasidalinti savo specialiai sukurtu namo iki 80 m2 projektu, kurį pozityviai pavadinome „Labas namas.“ Pirmąjį nemokamą projektą pasirinkome daryti būtent patenkantį į nesudėtingo statinio kategoriją (iki 80 m2), kadangi šiuo metu tokio tipo namų itin populiarūs dėl kompaktiško namo statybų kainos konkurencingumo su buto kaina, taip pat galimybės greitai pradėti statybas. Tokio namo realizacijai užmiesčio teritorijoje nereikia jokio leidimo, miesto teritorijoje leidimas statyti yra gaunamas supaprastinta tvarka.

Būtent šiuo projektu dalinamės dėl jo universalaus ir lengvai pritaikomo išplanavimo bei paprasto, modernaus, universalaus dizaino. Name numatyti 3 kompaktiški (arba 2 erdvūs) kambariai, didelis vonios kambarys, virtuvė su valgomuoju ir svetaine, vieta sandėliukui bei dengta terasa. Namo konstrukcijas galite pasirinkti pagal savo poreikius, jos nėra brangios ar sudėtingos.

Projektu dalinamės su visais susidomėjusiais. Projektą galima koreguoti su mumis ar kitu jūsų pasirinktu kvalifikuotu architektu. Mūsų komanda turi tik vieną prašymą – pasistenkite nekeisti namo proporcijų, kad namo architektūrinė idėja ir sumanymas nebūtų sugadinti.

Jei pritariate mūsų mintims, šią iniciatyvą galite palaikyti ir finansiškai tam, kad ateityje galėtumėme pasidalinti ir kitais panašiais projektais" – teigia „Kubinis metras“ komanda.

Projektą nemokamai galite atsisiųsti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

00:46
01:22
04:47

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką