Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aruodas.lt: brangiausi apartamentai – kai ir milijono per mažai

Vilnius, Senamiestis, Subačiaus g., 4 kambarių butas
Aruodas.lt / Vilnius, Senamiestis, Subačiaus g., 4 kambarių butas
Šaltinis: Remiamas turinys
Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
1
A A

Nors tam, kad su vidutiniu atlyginimu Lietuvoje uždirbtum milijoną eurų, reikia dirbti 135 metus, tačiau yra butų, kuriems ir milijono per mažai. Lankomiausias nekilnojamojo turto portalas Aruodas.lt skelbia penkių butų, kurie parduodami už didžiausias sumas, sąrašą.

„Aruodas.lt lankytojų apklausa rodo, kad vieta yra vienas iš svarbiausių

kriterijų renkantis būstą ir brangiausių apartamentų sąrašas tai tik patvirtina. Beveik visi brangiausi butai yra viename Vilniaus mikrorajone – Senamiestyje. Tokios koncentracijos priežastis yra ne viena: šis rajonas yra prestižinis, jame ribota būsto pasiūla, taip pat išplėtota infrastruktūra, daug pramogų vietų. Tiesa, vien šito neužtenka – į sąrašą patekę apartamentai išsiskiria dideliu plotu ir prabangiu įrengimu“, - sako Aruodas.lt vadovė Viktorija Steponavičiūtė.

Vilnius, Senamiestis, Tilto g., 8 kambarių butas

Ne kasdien pamatysi apartamentus, kurie išsidėstę per keturis aukštus, o juose būtų įrengtos ne tik gyvenamosios paskirties, bet ir pramogų bei biuro patalpos. Vilniaus Senamiestyje, Tilto gatvėje esančiame pastate yra 8 kambarių apartamentai, kurių bendras plotas siekia 324 kv. m. Pirmame ir antrame aukštuose naujai įrengtos gyvenamosios patalpos, trečiame – biuro patalpos, o pakilę į ketvirtąjį pateksite į vakarėlio sūkurį – čia sukurta poilsinė zona su dviejų lygių lauko terasomis, iš kurių atsiveria panoraminis Vilniaus vaizdas, ir sūkurine vonia lauke. Būsto šeimininkai daug dėmesio skyrė ir komfortui apartamentuose: įdiegta protingo namo sistema, kuri kontroliuoja ir valdo apšvietimą, užtamsinimą, šildymą, vėdinimą ir apsaugos sistemą; užuolaidos ir žaliuzės valdomos ir distanciniu pultu.

Daugiau buto nuotraukų, informaciją apie jį ir kainą rasite paspaudę nuorodą.

Vilnius, Senamiestis, Rožių al., 6 kambarių butas

Tarp Senamiesčio ir Naujamiesčio esantis šešių kambarių butas yra name, kuris buvo pastatytas dar XIX a. pabaigoje. Bet nebijokite, kad užėję į butą nusikelsite šimtu metu atgal. Tik aukštos apartamentų lubos mena namo statybos metus. Tiek namas, tiek butas yra atnaujinti: namas renovuotas, jo gyventojų saugumą užtikrina vaizdo kameros, o bute įrengtos šildomos grindys, nauja kanalizacija ir elektros instaliacija. Šviesų buto interjerą pagyvina sienų rustika ir židinys svetainėje. Išspręstas ir taip aktualus Senamiesčio gyventojams automobilio statymo klausimas: namo kiemas uždaras, o kartu su butu įsigysite ir garažą.

Daugiau buto nuotraukų, informaciją apie jį ir kainą rasite paspaudę nuorodą.

Vilnius, Senamiestis, Etmonų g., 4 kambarių butas

Buto šeimininkai buvo nuoseklūs – klasicizmą menančiame name butas įrengtas klasikiniu stiliumi: apartamentų lubos puoštos lipdiniais, įrengta ir dekoratyvinė krosnelė, o interjerą darniai papildo masyvūs odiniai baldai, paveikslai ant sienų ir kilimai. „Karališką“ buto kilmę išduoda ir išskirtinis šio buto plotas: nors pagal kambarių skaičių – tai 4 kambarių butas, tačiau plotas yra 221 kv. m. Šiuolaikiniai statytojai tokio ploto bute įrengtų ne keturis, o aštuonis kambarius. Pačioje Vilniaus širdyje, prie Aušros vartų ir Rotušės aikštės, keturaukščio namo viršutiniame aukšte esančio buto savininkai neužmiršo ir šiuolaikinių patogumų. Namas atnaujintas prieš 15 metų: tuomet pakeistos perdangos, stogas, vamzdynai, elektros instaliacija, įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema.

Daugiau buto nuotraukų, informaciją apie jį ir kainą rasite paspaudę nuorodą.

Vilnius, Senamiestis, Subačiaus g., 4 kambarių butas

Ką mes matome Vilnių pristatančiose nuotraukose ir lankstinukuose, tą Subačiaus gatvėje esančio buto gyventojai kas rytą mato pro savo buto langus – Bastėją ir gynybinę sieną. Per du aukštus, 250 kv.m ploto apartamentai nors ir yra sename rajone, tačiau įrengti moderniai: virtuvė sujungta su kambariu, šviestuvai ir baldai šiuolaikiški, o dekoruojant sienas sužaista tapetų ir dažų kontrastais. Atskiro aptarimo vertas vonios kambarys: spalvingą ir erdvią patalpą puošia iš plytelių sudėliotos gėlės, o vonia įrengta ant spalvingo podiumo.

Daugiau buto nuotraukų, informaciją apie jį ir kainą rasite paspaudę nuorodą.

Vilnius, Karoliniškės, Igno Šimulionio g., 5 kambarių butas

Vienintelis butas, kuris yra ne sostinės Senamiestyje. Karoliniškių draustinio lankytojų akį žemaaukštės statybos kvartalas traukia dėl didelių balkonų, terasų, vitrininių langų, įdomios išorinių sienų apdailos ir uždaros gyvenvietės privalumų: aplinka sutvarkyta, įrengtos žaidimų aikštelės, tamsiuoju paros metu kvartalas yra apšviečiamas.

Daugiau nei 200 kv. m butas yra viršutiniame namo aukšte, tad jam priklauso nemaža terasa, kurioje įrengta ir pirtis. Penkių kambarių apartamentų savininkai kaip reikiant pasistengė kurdami vertę: apdailai panaudotos itališkos medžiagos, plytelės, rankenos, šviestuvai. Baldai atgabenti iš Italijos, o buitinė technika – žinomų gamintojų, – buto interjerą galima apibūdinti kaip santūrų, linkusį į klasikinį. Buto projektas buvo iš anksto derintas su statytoju, todėl būsto erdvės išplanuotos patogiai ir protingai.

Daugiau buto nuotraukų, informaciją apie jį ir kainą rasite paspaudę nuorodą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką