Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 12d. 11:12

Aruodas.lt: būstas Užupyje šeimas vilioja miegamųjų skaičiumi ir istoriniu kiemeliu

Trijų miegamųjų būstas Užupyje
Aruodas.lt / Trijų miegamųjų būstas Užupyje

Daugelio mylimas Užupio rajonas Vilniuje formavosi dar XVI amžiuje. XX amžiuje Polocko gatvėje buvo įkurta ligoninė, kuri 2016-aisiais buvo iš pagrindų rekonstruota ir virto „Užupio vartų“ gyvenamųjų butų kompleksu. Šiuo metu lankomiausiame nekilnojamojo turto portale Aruodas.lt galima rasti Polocko gatvėje parduodamą erdvų, skandinavišku stiliumi įrengtą būstą.

Bute vyrauja švelnios spalvos bei skandinaviškas stilius

Butą parduodantis nekilnojamojo turto brokeris Rytis Vaitiekūnas sako, jog šis būstas greitai patraukia gausesnių šeimų dėmesį. Nes dauguma sostinėje parduodamų būstų turi du miegamuosius, o čia įrengti trys. Visų miegamųjų langai išeina į nedidelę Užupio Krivių gatvę, o svetainė „žiūri“ į privatų, be galo jaukų ir istorine dvasia įrengtą vidinį kiemelį.

Aruodas.lt/Užupio buto vidinis kiemelis
Aruodas.lt/Užupio buto vidinis kiemelis

„Šiuo kiemeliu pats žaviuosi. Jis – labai gražus ir tėvai, išleidę vaikus pažaisti, gali būti visiškai ramūs – kiemas apsaugotas vartais. Be to, šio projekto vieta – tas „senasis“ Užupis, prie vaikų žaidimų aikštelių, naujai atsidariusių parduotuvėlių“, – sako R.Vaitiekūnas.

Ramiomis, monochrominėmis spalvomis įrengtas erdvus butas Užupyje taip pat turi 2 vonios kambarius – jie taip pat dekoruoti švelniomis, pastelinėmis spalvomis, be išsiskiriančių ryškių akcentų. Viename iš sanitarinių mazgų įrengta vonia, kitame – dušas.

Į buto apžiūras ateina šeimos ir pamini, jog pirmas dalykas, kas jas čia atvedė, tai vieta, o antra – kad įrengti trys miegamieji. Dažniausiai trečiam miegamajam standartiniuose projektuose reikia ieškoti papildomos erdvės.

Būstą dekoravusi dizainerė rinkosi švelnias spalvas, neperkrovė detalėmis. Kai kuriose erdvėse puikuojasi įspūdingos Vilniaus nuotraukos.

„Interjeras kurtas ne pagal konkrečios šeimos poreikius, o labiau universalus, priimtinas daugumai“, – sakė R.Vaitiekūnas. Tuo įsitikinti galite peržiūrėję daugiau nuotraukų Aruodas.lt esančiame skelbime, spustelėję šią nuorodą.

Šildymas reguliuojamas kiekviename kambaryje atskirai

Nekilnojamojo turto brokeris atskleidžia, jog anksčiau šį būstą valdė odontologijos klinika, keliuose miegamuosiuose trumpam apsistodavo iš užsienio atvykę klinikos klientai. Pasiūlytas pardavimui jis dažniausiai atkreipia gausesnių šeimų dėmesį.

„Į buto apžiūras ateina šeimos ir pamini, jog pirmas dalykas, kas jas čia atvedė, tai vieta, o antra – kad įrengti trys miegamieji. Jie sako, kad dažniausiai trečiam miegamajam standartiniuose projektuose reikia ieškoti papildomos erdvės ir jį patiems įsirengti. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tiek kambarių – daug, bet jei šeimoje auga du vaikai, berniukas ir mergaitė – jų reikia“, – sako R.Vaitiekūnas.

Butas iš viso yra beveik 90-ies kvadratinių metrų ploto. Būste įrengtas šildymo tipas – grindinis, tačiau jis reguliuojamas individualiai kiekviename iš būsto kambarių.

„Centrinis kolektorinis šildymas įsijungia tuomet, kai įsijungia centriniai miesto tinklai. Tačiau kiekviename kambaryje jis reguliuojamas individualiai. Taip pat kiekviename miegamajame įrengta po atskirą kondicionierių, tai leidžia karštomis vasaros dienomis atsivėsinti“, – sako R.Vaitiekūnas.

Šiuo kiemeliu pats žaviuosi. Jis – labai gražus ir tėvai, išleidę vaikus pažaisti, gali būti visiškai ramūs – kiemas apsaugotas vartais.

Prasidėjus intensyviai Užupio rajono plėtrai, dalis naujų rajonų nutolo nuo Užupio centro. Tuomet, pasak R.Vaitiekūno, atsirado terminai „senasis“ ir „naujasis“ Užupis. Polocko gatvėje esantis butas priklauso „senojo“ Užupio teritorijai.

Iš šios vietos greitai pėsčiomis pasieksite Senamiestį, Bernardinų sodą, lopšelį-darželį „Užupiukas“ ar Užupio gimnaziją.

Daugiau šio būsto nuotraukų galite pamatyti spustelėję ŠIĄ nuorodą.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:19
00:31
01:03

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką