Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aruodas.lt: kokie butai sulaukė daugiausia dėmesio?

Populiariausi butai sausį Aruodas.lt
Aruodas.lt / Populiariausi butai sausį Aruodas.lt
Šaltinis: Remiamas turinys
Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
0
A A

Harmoningi interjero sprendimai sausį labiausiai traukė lankomiausio nekilnojamojo turto skelbimų portalo Aruodas.lt lankytojų dėmesį. Populiariausi butai dažnai išsiskyrė savo stilistika – pasižvalgykime, kokie butai labiausiai domino Aruodas.lt lankytojus.

Vilnius, Žirmūnai, Sporto g., 4 kambarių butas

Pro langą – Gedimino kalnas, šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Trijų Kryžių

kalnas. Nekeista, kad šis 4 kambarių, 108 kv. m butas, esantis sostinės Sporto gatvėje, susilaukė internautų susidomėjimo. Viršutiniame penkiaaukščio namo aukšte esančio buto interjere dominuoja šviesios spalvos, kurias dar labiau išryškina į pietų pusę orientuoti langai ir įstiklintos lodžijos. Nors buto plotas nemažas, tačiau savininkai pasirinko minimalistinį apstatymą – baldai funkcionalūs, ir, atrodo, nėra nieko nereikalingo. Butas pagal išplanavimą tinkamas tiek šeimai su vaikais, tiek žmonėms, kurie nemažai laiko skiria darbui – namuose įrengtas darbo kabinetas.

Daugiau nuotraukų, informacijos ir kainą rasite portale Aruodas.lt, paspaudę šią nuorodą.

Vilnius, Senamiestis, Subačiaus g., 2 kambarių butas

Ne paslaptis, kad vienas didesnių Vilniaus Senamiesčio trūkumų – nuolatinis dūzgesys ir triukšmas. Subačiaus gatvėje esantis dviejų kambarių butas yra be šio trūkumo – jis vidiniame kieme, todėl nuo gatvės atnešamą triukšmą sugeria priešais esantis pastatas. Tačiau besidominčiųjų nekilnojamuoju turtu akys už šito buto užkliuvo ne todėl – pirma, nedidelio ploto, vos 41 kv. m, butas yra patogiai išplanuotas: čia telpa du kambariai, virtuvė ir vonios kambarys. Antra, sienose palikta rustika, todėl jausmas, lyg gyventum muziejuje su visais patogumais: atliktas remontas, pastatyti nauji baldai ir buitinė technika, taip pat atnaujinta šildymo sistema.

Daugiau nuotraukų, informacijos ir kainą rasite paspaudę šią nuorodą.

Vilnius, Jeruzalė, Bitininkų g., 3 kambarių butas

Atnaujino ne tik išorę, bet ir vidų – šis 1989 m. statytas namas buvo atnaujintas dar pernai ir pokyčiai matosi ne tik išorėje, bet ir viduje. Būsto šeimininkai butą dailino laikydamiesi stiliaus vienovės ir rinkosi pastelines spalvas – gyvenamuose kambariuose jos šviesesnių atspalvių, o miegamajame – tamsesnių. Prie tapetuotų sienų priderinti ir baldai – sužaista kontrastais „šviesu-tamsu“. Nors butas senesnės statybos, tačiau renovuojant atnaujintos ne tik namo sienos, bet ir šildymo sistema – šildymas tapo reguliuojamu, su individualia apskaita.

Daugiau nuotraukų, informacijos ir kainą rasite paspaudę šią nuorodą.

Vilnius, Užupis, Filaretų g., 3 kambarių butas

Lietuviškuoju Montmartru vadinamam Užupiui netrūksta gerbėjų. Deja, iki šiol ten buvo ribotas būsto pasirinkimas, tačiau pastaraisiais metais padėtis greitai keičiasi – ne vienas vystytojas ėmėsi naujų projektų. Filaretų gatvėje mažaaukštės statybos viršutiniame aukšte esantis trijų kambarių butas yra tokios statybos pavyzdys. Būsto šeimininkai, pabrėždami būsto naujumą, įrengė jį modernios klasikos stiliumi. Interjero suderinamumas ir išbaigtumas perspėja – neapsieita be dizainerio pagalbos. Jaukumo suteikia įvairūs apšvietimo sprendimai, dideli langai, balkonas. Pabrėžiama ir patogi būsto padėtis – visai netoli Bernardinų sodas, Kalnų parkas, Belmonto parkas, kurį nesunkiai bei greitai pasieksite netgi pėsčiomis.

Daugiau nuotraukų, informacijos ir kainą rasite paspaudę šią nuorodą.

Vilnius, Žirmūnai, Minties g., 3 kambarių butas

Žirmūnai yra vienas patraukliausių miegamųjų rajonų, o šitas butas išsiskiria dar ir savo spalvomis, todėl nekeista, kad jis pateko tarp populiariausiųjų. Trijų kambarių buto išskirtinumas – kiekviename kambaryje panaudota vis kitokia stilistika ir spalvos. Svetainė įrengta prabangiu stiliumi, su retro detalėmis ir masyviais baldais O vaikų kambarys išsiskiria spalvų gausa – spalvingos tiek sienos, tiek užuolaidos, tiek baldai. Bet geriau kartą pamatyti, nei dešimt perskaityti.

Daugiau nuotraukų, informacijos ir kainą rasite paspaudę šią nuorodą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką