Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 17d. 11:08

Aruodas.lt: pavasariškas savaitgalis – geriausias metas ne tik kepti šašlykus, bet ir ieškoti buto

Ketvirtose Aruodas.lt  „Atvirų durų dienose“ dalyvaujantys objektai
Aruodas.lt / Ketvirtose Aruodas.lt „Atvirų durų dienose“ dalyvaujantys objektai

Karščiau pakaitinus pavasario saulei griebiamės žiemą atidėliotų darbų – tvarkytis, sodinti žalumynus ir sodinukus, o galbūt – ieškoti svajonių būsto. „Atvirų durų“ renginių seriją pradėjęs lankomiausias nekilnojamojo turto portalas Aruodas.lt kviečia tai padaryti per vieną dieną – balandžio 21-ąją.

„Balandžio 21 d., 11-16 val., organizuojame ketvirtąjį „Atvirų durų“ dienos renginį naujuose projektuose. Šį kartą duris vieną dieną atveria 11 naujų projektų 10 Vilniuje ir 1 Kaune. Pradėję organizuoti šį renginį pernai rudenį, pastebėjome pirkėjų susidomėjimą, sulaukėme gerų atsiliepimų. Iki šiol renginyje kaskart apsilankydavo keli šimtai žmonių, – sakė portalo Aruodas.lt vadovė Viktorija Steponavičiūtė. – Manome, kad praėjus žiemai, orams pagerėjus, pirkėjų aktyvumas gali būti dar didesnis. Juk ieškant būsto naujuose projektuose, patogu susiplanuoti laiką ir apžiūrėti skirtingus pasiūlymus, tą pačią dieną, savaitgalį“.

Vertybė, kuri kol kas dar glūdi po statybinių dulkių sluoksniu

Tie ežerai daugeliui yra vertybė, tik kol kas jie nėra lengvai privažiuojami arba nelabai patogiai prieinami. Tačiau kai baigsis visos tos statybos, tuomet šis privalumas labai išaugs, bus labiau juntamas.

Projekto „Bitėnų oazė“ atstovė Žana Belousova prisiminė, jog pirmą kartą (rudenį) dalyvaudami „Atvirų durų“ dienose sulaukė kiek mažiau svečių, nei tikėjosi. Tačiau ji ragina ieškančius atkreipti dėmesį į šį objektą – nors jis įsikūręs statybomis verdančioje Pilaitėje, iš kitų šios miesto dalies projektų išsiskiria erdvesniais butais (40-85 m2), mažaaukšte statyba, kokybiškesnėmis apdailos medžiagomis ir galimybe keisti įvairius sprendinius pagal kliento pageidavimus. Negana to, projektas įsitaisęs šalia dviejų ežerų – Salotės ir Gėlužės, į pastarąjį iš viršutinių aukštų terasų atsiveria malonus vaizdas.

„Manau, kad apskritai „Atvirų durų“ dienos yra labai gera iniciatyva! Viskas – vienoje vietoje, ir daug žmonių sužino apie skirtingus plėtojamus projektus. Balandžio 21-ąją dieną kviesime apžiūrėti 5 aukštų daugiabutį ir kotedžus. Beje, daugelis atvykusiųjų pripažįsta, jog viską įsivaizdavo kiek kitaip. Pilaitėje statytojų konkurencija yra didelė, tačiau mūsų koncepcija – kiek kitokia, nei visų artimiausių konkurentų“, – teigė Ž. Belousova.

Net ir penkių aukštų daugiabutyje įrengti liftai, atstumai tarp namų – dideli, palikta erdvės žaliosioms zonoms, vaikų žaidimų aikštelėms. Pašnekovė sako, jog pagal pirkėjų pageidavimus butus leidžiama įvairiai jungti, galima keisti įvairius sprendimus. Pavyzdžiui, galima prisijungti dar vieną butą ir įsigyti iš viso 96 kvadratinių metrų būstą.

Nekilnojamojo turto objektas „Bitėnų oazė“
Nekilnojamojo turto objektas „Bitėnų oazė“

Ž. Belousova teigė, jog objekto infrastruktūra dar nėra iki galo sutvarkyta, tačiau pasibaigus viso rajono plėtrai iki artimiausioje kaimynystėje esančių ežerėlių nueiti bus maloniau ir lengviau.

„Tie ežerai daugeliui yra vertybė, tik kol kas jie nėra lengvai privažiuojami arba nelabai patogiai prieinami. Tačiau kai baigsis visos tos statybos, nekilnojamojo turto plėtotojai aptvarkys savo aplinką ir padarys tai, ką yra įsipareigoję Vilniaus savivaldybei, tai, tarkime, po 3 ar, daugiausia – 4, metų atsiras takai ir takeliai prie tų pačių ežerų, prie miškingų vietų, tuomet šis privalumas labai išaugs, bus labiau juntamas“, – sakė Ž. Belousova.

Patraukia žvelgiančius į ateitį

„Bitėnų oazė“ dažniausiai patraukia jau vaikus planuojančių šeimų dėmesį. Pašnekovės teigimu, objekto būstus vertina tie, kurie supranta, kad „3-jų kambarių 40-ies kvadratinių metrų“ butas iš tiesų nėra labai patogus.

Viršutiniame daugiabučio aukšte būstus renkasi vyresni žmonės – nes ten butai nėra dideli, užtat įrengtos didelės terasos su raminančiu vaizdu į miškingas vietoves bei ežerą.

„Tie butai – prestižiniai, juos renkasi tie, kurie tikrai nori kokybiškai, komfortiškai, prašmatniau gyventi“, – teigė pašnekovė.

Net 30 proc. sklypo ploto užima žaliosios ir poilsiui skirtos erdvės su vaikų žaidimų aikštelėmis, poilsio zonomis, o patys namai yra atitraukti toliau nuo gatvės.

Pirkėjai, šiame projekte rezervavę būstą būtent balandžio 21-ą dieną dovanų gaus nemokamą parkavimo vietą, individualiai išvedžiotą elektros instaliaciją bei santechniką.

Naujamiestis vis dar šurmuliuoja statybomis

Naujakuriai atranda Naujamiestį – tai patvirtino čia statomo daugiabučių namų komplekso „Birželio namai“ pardavimų vadovė Violeta Jezerskienė. Jos teigimu, šis rajonas jau spraudžiasi į Senamiesčio ar Užupio draugiją.

„Tokie sostinės rajonai kaip Senamiestis ar Užupis jau seniai laikomi prestižiniais, todėl net ir prastesnės kokybės butas juose gali atsieiti tiek pat, kiek naujesnis miesto pakraštyje. Pastaraisiais metais šių Vilniaus rajonų draugiją papildė ir nuolat augantis bei atgimstantis Naujamiestis“ – sakė V. Jezerskienė.

Aktyviausi būstų šiame projekte pirkėjai – jauni ir aktyvūs žmonės, jaunos šeimos su vaikais. Jiems ypač svarbi objekto vieta, o pagrindinis keliamas kriterijus – kad pagrindinės miesto vietos būtų lengvai pasiekiamos ir kuo mažiau laiko tektų praleisti automobilių spūstyse.

„Taip pat nemažą pirkėjų dalį sudaro ir jau esami Naujamiesčio gyventojai, kurie yra prisirišę prie šios vietos, įvertinę gyvenimo Naujamiestyje pranašumus ir savo senos statybos būstą tiesiog nori pakeisti į naują, ekonomišką“ – sakė pašnekovė.

A energinės klasės „Birželio namuose“ įrengtų butų lubų aukštis taip pat lygiuojasi į Senamiestį – siekia 2,75 metro, kas suteikia papildomos laisvės įgyvenant modernius ir šiuolaikiškus interjero sprendimus. Gyvenamąją erdvę dar labiau išplečia butuose įrengtas grindinis šildymas, dėl šios priežasties langų nebeužstoja radiatoriai.

Bendrovės vizualizacija/Projektas „Birželio namai“
Bendrovės vizualizacija/Projektas „Birželio namai“

„Kiekviename bute įrengta individualiai reguliuojama šildymo sistema, kuri suteikia galimybę patiems susikurti norimą komfortą namuose ir sutaupyti. Butuose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema padės išsaugoti net iki 90 proc. šilumos, prarandamos per įprastą vėdinimo sistemą, bei užtikrins, kad namuose niekada netruks šviežio oro“, – pasakojo V. Jezerskienė.

Dar daugiau – dideli, grindis siekiantys, langai garantuoja, kad namuose netrūks natūralios šviesos. Be to, visi „Birželio namų“ butai turi balkonus arba terasas, iš kurių atsiveria vaizdas į gatvę arba vidinį kiemą.

Ypač didelis dėmesys – kokybės ir šiuolaikiško dizaino prasme – projekte skirtas aplinkai. Net 30 proc. sklypo ploto užima žaliosios ir poilsiui skirtos erdvės su vaikų žaidimų aikštelėmis, poilsio zonomis, o patys namai yra atitraukti toliau nuo gatvės. Uždarame vidiniame kieme bus įrengtos vaizdo stebėjimo kameros ir užraktai, kurie padės maksimaliai užtikrinti būsimų gyventojų saugumą ir ramybę. Taip pat po namais įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, sandėliukai.

Šiuo metu jau užbaigtas „Birželio namų“ C korpusas. 2019-ųjų pradžioje planuojama B ir A korpusų statybų pabaiga, kurios užbaigs visą projektą. Lankytojai jau gali pasivaikščioti po butus, juos apžiūrėti ir pajusti galbūt būsimų savo namų erdvę.

Vilniuje balandžio 21 d. kviečiame aplankyti šiuos objektus:

1. „Leičių kiemas“ – tai objektas Perkūnkiemyje, kuriame siūlomi daugiausia erdvesni 58-93 m2 trijų kambarių butai. Butai parduodami su balkonais arba terasomis, kiekvienam butui priklauso sandėliukas. Ukmergės gatve lengvas susisiekimas su miesto centru, taip pat šalia įsikūrę daug maisto prekių parduotuvių, savitarnos skalbykla, sporto klubas, namų apdailos centras „DomusPRO“. Objekte bus įrengtos vaikų žaidimo aikštelės. Norėdami apžiūrėti šį objektą REGISTRUOKITĖS PER ŠIĄ NUORODĄ.

Aruodas.lt/„Leičių kiemas“ – naujas projektas atokiau nuo miesto centro
Aruodas.lt/„Leičių kiemas“ – naujas projektas atokiau nuo miesto centro

2. „Naujasis Antakalnis“ visiškai naujame rajone statomi 4 aukštų namai su didžiuliais balkonais, individualiu šildymu, liftais. Iš viso šiame kvartale bus pastatyta apie 500 naujų butų. Norite apžiūrėti, kur įsikurs Naujasis Antakalnio rajonas? Į apžiūrą registruokitės ČIA.

Aruodas.lt/„Naujasis Antakalnis“
Aruodas.lt/„Naujasis Antakalnis“

3. „Vilnelės namai“tai projektas, statomas netoli Pavilnių regioninio parko ir Vilnios upelio. Perėjus gatvę projekto gyventojus pasitiks Gerovės parkas, o pačiame kieme bus įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, pasivaikščiojimui skirti takai, lauko treniruokliai. Šis objektas taip pat gerai apsaugotas – į laiptines ar požeminę aikštelę gali patekti tik namo gyventojai, kiemo teritorija stebima vaizdo kameromis. Registruokitės ČIA.

Aruodas.lt/ „Vilnelės namai“ – aukšta kokybė už gerą kainą
Aruodas.lt/ „Vilnelės namai“ – aukšta kokybė už gerą kainą

4. „Laisvės 78B“ tai Justiniškėse pastatytas daugiabutis, kuriame daugiausiai 2-3 kambarių butai. Pagrindiniai šio projekto privalumai – arti esantys vaikų darželis bei mokykla, dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, patogūs sandėliukai visiems sezoniniams įrenginiams ir rakandams. „Atvirų durų dienų“ metu pirkėjų lauks specialūs pasiūlymai. Jei susidomėjote šio projekto privalumais, registruokitės ČIA.

Aruodas.lt/Daugiabutis „Laisvės 78B“
Aruodas.lt/Daugiabutis „Laisvės 78B“

5. „Birželio namai“ – tai naujas energetiškai efektyvių daugiabučių projektas Naujamiestyje, vos 10 minučių nuo miesto centro. Naujas objektas vystomas netoli Žemaitės, Kauno ir Savanorių gatvių. Racionaliai ir patogiai suplanuoti butai turi po nedidelį stiklinį balkoną. Iš šios vietos greitai nubėgsite ir iki Vingio parko ir iki biuro – susisiekimas itin patogus tiek su Gedimino prospektu, tiek su geležinkelio stotimi, Arkikatedra. Norėdami apžiūrėti, užsiregistruokite ČIA.

Bendrovės vizualizacija/Projektas „Birželio namai“
Bendrovės vizualizacija/Projektas „Birželio namai“

6. „Jasinskio namai“ – projektas tiems, kurie svajoja apie gyvenimą miesto centre. Tai nedidelis, 6 aukštų daugiabutis Jasinskio gatvėje, netoli Senamiesčio bei Vingio parko, turintis uždarą vidinį kiemelį su vaikų žaidimų aikštelėmis. Norite pamatyti savo akimis? Registruokitės ČIA.

Aruodas.lt nuotr. /„Jasinskio namai“ iš paukščio skrydžio
Aruodas.lt nuotr. /„Jasinskio namai“ iš paukščio skrydžio

7. „Vingio namai“ – idealiai tiks bėgiojantiems, važinėjantiems riedučiais ar kitaip pramogaujantiems Vingio parke. Šis daugiabutis pastatytas tarp miesto centro ir Vingio parko. Namo teritorija apželdinta medžiais, aptverta, šalia įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Daugiausia projekte yra 2-3 kambarių butai, keli butai įrengti per du aukštus. Susidomėjote? Prieš atvykdami apžiūrėti, užsiregistruokite.

„Vingio namai“ – butai šalia Vingio parko
„Vingio namai“ – butai šalia Vingio parko

8. „Kauno-Algirdo kvartalas“šiame Naujamiesčio daugiabučių masyve pastatyta beveik 300 naujų butų. Projektas patrauks tuos, kurie siekia būti arti miesto centro, greitai pasiekti darbovietę, Senamiestį. Naujojo kvartalo pirmajame aukšte jau kuriasi paslaugų teikėjai: kavinės, restoranai, kirpyklos. Į šį objektą registruokitės ČIA.

Aruodas.lt/„Kauno-Algirdo kvartalas“ Vilniaus miesto centre, Naujamiestyje, Kauno ir Algirdo gatvių sankirtoje
Aruodas.lt/„Kauno-Algirdo kvartalas“ Vilniaus miesto centre, Naujamiestyje, Kauno ir Algirdo gatvių sankirtoje

9. Bitėnų oazė“ – projektas, įsikūręs tarp Pilaitės, Raišių ir Dvarykščių rajonų, arti Pilaitės miško masyvo bei Salotės ežero. Tai naujas mažaukščių namų bei kotedžų kvartalas. Projekte – 2 kambarių (39-59 m2) bei 3 kambarių (53-84 m2) butai. Pabrėžiama, kad būstai parduodami tiesiai iš vystytojo be jokių tarpininkų. Ateityje tame pačiame rajone planuojama pastatyti vaikų darželį bei sporto klubą. Susidomėjote? Registruokitės.

aruodas.lt nuotr. /Nekilnojamojo turto objektas „Bitėnų oazė“
aruodas.lt nuotr. /Nekilnojamojo turto objektas „Bitėnų oazė“

10. „Rinktinės URBAN“ – tai trijų daugiabučių namų kompleksas miesto centre. Netoliese – Neries krantinė, o darbus lengva pasiekti Konstitucijos prospektu. Pirmųjų aukštų gyventojai turės galimybę ilsėtis terasose, paskutinių aukštų – turės būstus aukštesnėmis lubomis. Po kompleksu bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Jei norite apžiūrėti projekto statybas, užsiregistruokite spustelėję ŠIĄ NUORODĄ.

Aruodas.lt /„Rinktinės URBAN“ – miestas Tavo ritmu
Aruodas.lt /„Rinktinės URBAN“ – miestas Tavo ritmu

Projektas Kaune:

11. „Ąžuolyno namai“ senajame Kauno Ž aliakalnio rajone plėtojamas originalus projektas – mažaaukštės statybos daugiabučiai su atviromis stogo terasomis, keraminių molio plytų išorės apdaila. Namai statomi atsižvelgiant į skandinaviško stiliaus principus, sertifikuotos apdailos ir inžinerinės medžiagos užtikrina jų energinį efektyvumą – būstai priskiriami A energinei klasei. Greta šių namų – Vytauto ir Ąžuolyno parkai, taip pat – Dainų slėnis. Susidomėjote? REGISTRUOKITĖS ČIA.

Bendrovės vizualizacija/Projektas „Ąžuolyno namai“
Bendrovės vizualizacija/Projektas „Ąžuolyno namai“

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Vijūnėlės dvaro savininkams skirta bauda – po 50 eurų kasdien, kol nugriaus statinį

15min iš Belgrado Sportas

E.Jankauskas apie savo ateitį: „Dar nėra tinkamas laikas apie tai kalbėti“

Aktualu

Interpolo vadovu išrinkus Rusijos kandidatą gali nebelikti paties Interpolo?

Aktualu

Neapsikentę meksikiečiai ragina į karavaną susibūrusius migrantus: „Nešdinkitės!“

Sportas

Agonijos pabaiga: Lietuvos rinktinė sutriuškinta Serbijoje

„Eurolygos diena“: „Žalgirio“ kelyje dar nenugalėta CSKA su M.Jordano krikštasūniu (2/4)

Interviu Kultūra

Filosofas Nerijus Milerius: arba draudžiame prievartą, arba eksponuojame ją nekritiškai

Gazas

15min renka Lietuvos verslo automobilį: 7 pagrindiniai pretendentai

15min iš Belgrado Sportas

Rinktinės saugai po istorinių rungtynių Belgrade: „Nuotaikos dvejopos“

15min iš Maskvos 24sek

Pokštais su Šaru apsikeitęs CSKA generolas įvertino „Žalgirio“ pokyčius

Vardai

Donatui Montvydui pozavusios žmonos Veronikos nuotrauka – tarsi nuo viršelio: „Jis turi gerą akį“

„Ginčas“: Kodėl „Žalgiris“ pralaimi namie ir nemeta tritaškių?

Vardai

Sukvietęs draugus Žilvinas Grigaitis pristatė savo kūrybos šaukštelius

Prie Pakso buvo...

Gyvenimas

Mes lygūs. Vizažistas Darius Galankovas: „Makiažas nėra moterų privilegija“

Verslas

Londone planuojamas išskirtinės architektūros dangoraižis

Vardai

Buvęs Paris Hilton vaikinas nori susigrąžinti dviejų milijonų dolerių vertės sužadėtuvių žiedą

Pasaulis kišenėje

Kelionė Vietname: kaip autobuso keleiviai elgiasi su kelyje sutikta gyvate

Sportas

Tautų lyga: lenkų lygiosios Portugalijoje ir Švedų paaukštinimas

24sek

Eurolyga: „Olympiakos“ vargo Miunchene, „Real“ klubas lieka nepralaimėjęs

Naujienos

Verslas

Vijūnėlės dvaro savininkams skirta bauda – po 50 eurų kasdien, kol nugriaus statinį

15min iš Belgrado Sportas

E.Jankauskas apie savo ateitį: „Dar nėra tinkamas laikas apie tai kalbėti“

15min iš Maskvos 24sek

Tobulumo paieškos: D.Itoudžio parametrų pasaulyje būtų vietos Š.Jasikevičiui

Aktualu

Interpolo vadovu išrinkus Rusijos kandidatą gali nebelikti paties Interpolo?

Aktualu

Neapsikentę meksikiečiai ragina į karavaną susibūrusius migrantus: „Nešdinkitės!“

„Eurolygos diena“: „Žalgirio“ kelyje dar nenugalėta CSKA su M.Jordano krikštasūniu (2/4)

24sek

J.Valančiūnas su „Raptors“ laimėjo trilerį – išgelbėjo pergalingas metimas

Sportas

Agonijos pabaiga: Lietuvos rinktinė sutriuškinta Serbijoje

Interviu Kultūra

Filosofas Nerijus Milerius: arba draudžiame prievartą, arba eksponuojame ją nekritiškai

Gazas

15min renka Lietuvos verslo automobilį: 7 pagrindiniai pretendentai

15min iš Belgrado Sportas

Rinktinės saugai po istorinių rungtynių Belgrade: „Nuotaikos dvejopos“

„Ginčas“: Kodėl „Žalgiris“ pralaimi namie ir nemeta tritaškių?

Vardai

Donatui Montvydui pozavusios žmonos Veronikos nuotrauka – tarsi nuo viršelio: „Jis turi gerą akį“

Prie Pakso buvo...

Vardai

Sukvietęs draugus Žilvinas Grigaitis pristatė savo kūrybos šaukštelius

Gyvenimas

Mes lygūs. Vizažistas Darius Galankovas: „Makiažas nėra moterų privilegija“

15min iš Maskvos 24sek

Pokštais su Šaru apsikeitęs CSKA generolas įvertino „Žalgirio“ pokyčius

Verslas

Londone planuojamas išskirtinės architektūros dangoraižis

Pasaulis kišenėje

Kelionė Vietname: kaip autobuso keleiviai elgiasi su kelyje sutikta gyvate

Sportas

Tautų lyga: lenkų lygiosios Portugalijoje ir Švedų paaukštinimas

Vardai

Ypatingos

07:48
07:40

Gera keliauti kartu

Sveikata

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką