Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 13d. 15:48

„Baltic Horizon Fund“ turtą valdys pasaulinio lyderio tinklo įmonė „CBRE Baltics“

Pastatai
„Linkedin“ nuotr. / Pastatai
Nekilnojamojo turto fondas „Baltic Horizon Fund“ turto valdymo ir apskaitos paslaugoms teikti pagrindine partnere išsirinko bendrovę „CBRE Baltics“, kuri yra pasaulinio nekilnojamojo turto ir investicijų lyderio „CBRE Affiliate Network“ dalis. „CBRE Baltics“ fondui teiks komercinio nekilnojamojo turto valdymo, nuomos, buhalterinės apskaitos, techninės priežiūros ir rinkodaros paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Baltic Horizon Fund“ valdomo turto portfelį sudaro 15 komercinės paskirties nekilnojamojo turto objektų Baltijos šalių sostinėse, jų nuomotinas plotas yra 153 tūkst. kv. metrų. Fondui priklauso prekybos centras „Europa“, prekybos centro ir biurų kompleksas „Domus Pro“, verslo centrai „Duetto“ ir „North Star“, „Galerija Centrs“, „Postimaja“ ir kt. Bendra fondo valdomo turto portfelio vertė viršija 355 mln. eurų.

Tarptautinį konkursą „Baltic Horizon Fund“ skelbia ir įgyvendina reguliariai kas trejus metus, jis vyksta laikantis fondo konkursų tvarkos ir aukščiausių atitikties standartų. Iki šiol „Baltic Horizon Fund“ turto valdymo ir apskaitos paslaugas teikė kelios įmonės, nuo 2008 m. pagrindine partnere buvo bendrovė „BPT Real Estate“.

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. pagrindine „Baltic Horizon Fund“ partnere bus bendrovė „CBRE Baltics“, kuri teiks paslaugas visam fondo portfeliui. Lietuvos verslo centrams „Duetto“ ir „North Star“, prekybos centro ir biurų kompleksui „Domus Pro“ paslaugas kartu su „CBRE Baltics“ teiks ir „Censeo“.

„Vertiname „Baltic Horizon Fund“ išreikštą pasitikėjimą – ši partnerystė mums svarbi įsitvirtinant ir vykdant plėtrą Baltijos šalyse. Pastaraisiais metais kryptingai dirbome siekdami išplėsti kompetencijas ir teikiamas paslaugas skirtinguose nekilnojamojo turto sektoriuose. Šiuo metu valdant nekilnojamąjį turtą reikia ne tik pokyčių, bet ir augimo užtikrinimo. Tikime, kad šalia mūsų turimos vietinės patirties ir žinių, „CBRE“ pasaulinė patirtis ir turimos kompetencijos, aukščiausi tvarumo standartai aplinkos apsaugos, socialinėje ir valdymo srityse leis siekti geriausių bendradarbiavimo rezultatų nuolat besikeičiančioje aplinkoje“, – sako Santa Rozenkopfa, „CBRE Baltics“ vykdančioji direktorė.

Pasak S.Rozenkopfa, nepaisant pasaulį apėmusios pandemijos, Baltijos šalių ekonomika viršijo 2020 m. pradžioje pateiktas prognozes – verslas sugebėjo lanksčiai prisitaikyti prie pokyčių, šiuo metu situacija atlaisvinant ribojimus suteikia rezervuoto optimizmo.

„CBRE Baltics“ Baltijos šalyse teikia platų spektrą integruotų komercinio nekilnojamojo turto paslaugų vystytojams, investuotojams ir nuomininkams, įskaitant strateginį konsultavimą, turto pardavimus, išperkamąją nuomą, įrangos ir nuosavybės valdymą, projektų valdymą, rinkos tyrimus, nekilnojamojo turto tikrinimą ir vertinimą. „CBRE Baltics“ turi biurus Rygoje, Vilniuje ir Taline, įmonė yra „CBRE Affiliate Network“ dalis.

„Baltic Horizon Fund“ yra registruotas sutartinis viešasis uždaras nekilnojamojo turto fondas, kurį valdo alternatyvaus investavimo valdymo bendrovė „Northern Horizon Capital AS“. Fondas yra įtrauktas į „Nasdaq Tallinn“ ir „Nasdaq Stockholm“ vertybinių popierių biržas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:27:07
01:32
01:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką