Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 15d. 20:08

Būsto ABC. Kiek kainuoja interjero dizainerio paslaugos?

Būstas BŪSTO ABC
123rf.com nuotr. / Būstas

Teigiama, kad pastaruoju metu vis daugiau būstų įrengiama pasinaudojus dizainerio paslauga. O kiek vis dėlto naujakuriui ji galėtų atsieiti?

Atsakymo nerandate interneto platybėse? Klauskite specialisto! Siųskite savo klausimus el.paštu bustoabc@15min.lt. Atsakymo ieškokite naujoje „Verslo“ rubrikoje „Būsto ABC“.

Portalo Paslaugos.lt 2020 metų duomenimis, interjero kūrimas svyruoja nuo 10–30 eurų už kv. metrą, o vidutiniškai – 19 eurų už kv. metrą.

O interjero vizualizacijų kūrimas gali atsieiti 7–15 eurų už kv. metrą, vidutiniškai – 11 eurų už kv. metrą.

Apšvietimo projektavimas 3–10 eurų už kv. metrą, vidutiniškai – 5 eurai už kv. metrą.

Tiesa, patys interjero dizaineriai apie savo įkainius kalba nenoriai. O tie, kurie kalba, prašo neminėti jų pavardžių.

Viena dizainerė 15min „Būsto ABC“ sakė, kad jei įgyvendina projektą nuo pat pradžių iki pabaigos, tada jo kaina siekia 50 eurų už kv. metrą. Jei parengiamas tik projektas, tada tokia paslauga kainuoja 35 eurus už kv. metrą.

„Į abu įeina techniniai brėžiniai, koliažai, vizualizacijos, baldų brėžiniai. Į brangesnį papildomai įeina visko parinkimas iki detalių ir projekto priežiūra, kad viskas vyktų pagal planą ir grafiką“, – 15min „Būsto ABC“ komentavo pašnekovė.

Kita dizainerė pasakojo, jog pas ją galutinė kainą už kvadratinį metrą gali pasiekti ir 100 eurų, – viskas priklauso nuo apimties.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką